Radosław Panas - nowy trener Politechniki Warszawskiej Radosław Panas - nowy trener Politechniki Warszawskiej

Radosław Panas - nowy trener Politechniki Warszawskiej (© Rafał Nastarowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już dziś pierwszy mecz PlusLigi mężczyzn. Wiadomości24.pl postarały się o analizę zespołów w niej występujących. Zapraszamy do lektury.

Skra Bełchatów

Jak to bywa od kilku lat, murowanym faworytem do mistrzostwa jest Skra Bełchatów. Na temat podopiecznych Jacka Nawrockiego można by napisać osobny artykuł. W tym sezonie jeszcze mocniejsza o Michała Winiarskiego. Z powodu przyjścia reprezentacyjnego przyjmującego, bełchatowskie szeregi po roku opuścił Dawid Murek, który wybrał grę w zespole spod Jasnej Góry.

Mówiąc o Skr,ze należy przypomnieć jej problemy z atakującymi. Mariusz Wlazły oraz Jakub Nowotny są niezdolni do gry, dlatego na początku sezonu zastąpi ich młody Miłosz Hebda, który zaprezentował się bardzo pozytywnie na Memoriale Ambroziaka. Mówi się, że Wlazły powróci do gry w okolicach grudnia.

Mój typ : mistrzostwo Polski

Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów sięgnęła - w moim żargonie - po tzw."wynalazki". Nie wiem czy Białorusin albo Turek zapewnią grę na takim poziomie, aby myśleć o detronizacji Skry. A czy Brazylijczyk Rafael Redwitzn jest lepszym rozgrywającym od Pawła Woickiego? Nie można również zapomnieć o Wojciechu Grzybie, który jest dużym wzmocnieniem ekipy Ljubo Travicy. Mimo wygrania Turnieju Aleksandara Gigovica, nie wróżę im powtórzenia osiągnięcia z poprzedniego sezonu.

Mój typ: miejsce 2-4

Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel stracił czołowych zawodników (Roberta Prygla oraz Guillaume Samica), jednak włodarze klubu pokładają ogromne nadzieje w rosyjskim przyjmującym - Pawle Abramowi. Jednak to za mało na walkę o mistrzostwo Polski. Na Śląsku najbardziej kibiców cieszy, że z drużyną zostali Grzegorz Łomacz oraz Paweł Rusek.

Mój typ: miejsce 5-6

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!