Ławeczki literackie w Warszawie to pomysł fundacji Zaczytani, która w ten sposób chce promować polską literaturę nie tylko wśród mieszkańców stolicy, ale też wśród odwiedzających nasze miasto turystów. Ławki do czytania wróciły do Warszawy!

Ławeczki mają kształt książek i zdobią je motywy nawiązujące do klasycznej polskiej literatury, bajek i baśni polskich pisarzy. Rok temu ławki stanęły między innymi przy Bibliotece Narodowej, przy Pałacu Kultury i Nauki,w parku Skaryszewskim i w wielu innych miejscach miasta. Teraz ławeczki wróciły - znajdziecie jest na placu Defilad. Zobaczcie sami!

Tak ławeczki wyglądały w zeszłym roku Ławeczki literackie w Warszawie już stoją. Pierwsze stanęły przy PKiN i Bibliotece Narodowej [ZDJĘCIA]


Zobaczcie też:Biblioteka na Mokotowie przykładem dla innych placówek. Jest nowoczesna i kolorowa! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!