Lech Wałęsa królem internetu? Internauci bezlitośni dla spawy TW Bolka. Oto najlepsze memy [MEMY]

Lech Wałęsa królem internetu. Były prezydent znów jest na ustach wszystkich ze względu na analizę grafologiczną teczki TW Bolka. Internauci już tworzą memy. Są bezlitośni. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.02.2017, 01:32

http://szybkiepieniadze24.produktyfinansowe.pl/

01.02.2017, 20:28

"hAllo nasze miasto Gdańsk", ale z was szmaty brukowe

01.02.2017, 13:26

jak oceniałem to gdzie jest łapka w górę zablokowana no to wypowiadam się jestem za Lechem Wałęsą i żadne negatywne urojenia pisu nie sa w stanie zmienić mojego zdania. Utwierdziłem sie jedynie w przekonaniu że pis to najbardziej paskudne coś co dorwało się do koryta..

01.02.2017, 13:17

Ogłupiały KODomianią Poznań w szoku. Kolejny aŁtorytet im się zdewaluował.

01.02.2017, 12:26

każdy sądzi po sobie

01.02.2017, 11:47

Chcieliscie naPiSac kaczy-internauci lub PiSuaru Ten maly nigdy nie zapomni "Bolkowi" za powiedzenie ,ze " DWA DURNIE Polska rzadza" (znaczy mlaskaty i ten niewyrosly)

01.02.2017, 06:37

sklave a ty pewnie 'krewniak' Bolka, i siejesz tu propagandę żydowskiej gazecinki GW dla Polaków ha ha ha. Odwal się od najuczciwszy ludzi , od Kaczyńskich. fanie PełO i KODuuuuu

01.02.2017, 06:33

Mecenas Wałęsy w wywiadzie powiedział, że "Wałesa w latach 70-ch nie umiał pisać i rozmawiać, co by się zgadzało, bo sasiedzi z Popowa pisali,że on uczył się w specjalnej szkole dla opóznionych, bo podstawówka była mu za ciężka...

31.01.2017, 20:34

noo zapewne w Karolinke grał !!!

31.01.2017, 20:32

bolek mógł jeszcze 1992 w parlamencie gdzie siedziało jeszcze wielu sb i wsi oficjalnie przeprosić i powiedzieć że szantażowano go i jego rodzinę grożono mu śmiercią itd itp polacy by to zrozumieli i wybaczyli a tak bolek idzie dalej w zaparte straszy sądami a przecież miał 27 spraw o pomówienie i wszystkie przegrał ???
no i wyszło szydło z worka komuniści w porozumieniu z bolkiem zrobili go szefem solidarności następnie dogadali się i podzielili między sobą łupy , stanowiska i ustawili prawo że będą mogli rozkradać państwo przy okrągłym stole to zapisali następnie ustalili że bolek na prezydenta a Jaruzelski na premiera i jak wszystko się udało świętowali w Magdalence

31.01.2017, 16:51

cała prawda: OD ZERA DO BOHATERA, OD BOHATERA DO ZERA

31.01.2017, 15:54

BOLEK W JAKIM KIOSKU WYGRYWAŁEŚ ? TAKIE FORSA NIE PIEPRZ DONOSIŁEŚ NA NAS I POLSKĘ NA PRZYMORZU JAK SB TOBIE ROBIŁO MIESZKANIE Z DWÓCH JEDNO CO MY ŻYJEMY JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA .
A TERAZ TAK PO KATOLICKU SPIE= DALAJ MAŁPOM D.U.P.Y. MYĆ
A NAS ZOSTAW W SPOKOJU /