Dokładnie 25 marca powstanie w Warszawie pierwszy sklep marki Forever 21. To trzeci sklep w Polsce. Nowy salon będzie zlokalizowany w warszawskich Złotych Tarasach.

W dniu wielkiego otwarcia sklepu Forever 21 w Złotych Tarasach przygotowano - oprócz ubrań i akcesoriów z najnowszej kolekcji - także wiele niespodzianek i atrakcji. Poza tym ci, którzy przyłączą się do wydarzenia od rana, mogą liczyć na oferty specjalne.

Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Co znajdziemy w sklepach tej marki? Topowe modele, najpopularniejsze akcesoria, a także nowe wzory i najnowsze trendy ze światowych wybiegów. - Marka Forever 21 stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb klientów oferując najnowsze modowe trendy w przystępnych cenach. Wszyscy, którzy lubią zabawę stylami, cenią jakość i możliwość ciągłego uzupełniania garderoby o stroje z najnowszych kolekcji, już od 25 marca będą mogli doświadczyć koncepcji fast-fashion w wykonaniu Forever 21 w Warszawie - zapowiadają przedstawiciele sieci sklepów.

Friday feels 🙌✨ @thenudefox (Shop link in bio)

Post udostępniony przez forever21 (@forever21)Sklepy już pojawiły się w łódzkiej Manufakturze oraz w poznańskiej galerii handlowej Posnania. I w jednym i w drugimy przypadku, przed otwarciem na wejście do środka salonu oczekiwał pełen entuzjazmu tłum.


Zobaczcie też: Kenzo dla H&M. Kolejka po ubrania znanego projektanta w centrum miasta [Relacja NA ŻYWO, zdjęcia]

Moda w Polsce

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

z (gość)

NIC nie kupimy bo nie wspieramy obcych firm wykańczających rodzime firmy ! Dość już zarabiania całego świata na Polakach , a polskie pensje zostały w miejscu - Niemiec nie pracowałby za 300 E

moi (gość)

Ten sklep już kiedyś był w Warszawie (reduta) ale kilka lat temu zniknęli z rynku. To co najwyżej wielki powrót, a nie wejście nowego sklepu