(© Bartek Syta/ Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To już pewne –Legia zagra na Pepsi Arenie. 19 lipca, klub podpisał trzyletnią umowę sponsorską z producentem napojów gazowanych.

Na stronie Legii można już znaleźć oficjalny komunikat w tej sprawie: „Niniejszym informujemy, że pomiędzy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. a Klubem Piłkarskim Legia Warszawa SSA została zawarta umowa sponsoringu.

Jednym z elementów porozumienia jest rozpoczęcie prac związanych z umieszczeniem materiałów promocyjnych sponsora na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Początek pierwszego etapu prac został wyznaczony na dzień 18 lipca, a zakończa się one na przełomie lipca i sierpnia.

W momencie ukończenia pierwszego etapu prac zostanie zorganizowane spotkanie dla przedstawicieli mediów, podczas którego przedstawione zostaną informacje dotyczące dalszych prac i szczegółów umowy sponsoringu”.

Szczegóły umowy mają zostać ujawnione na początku sierpnia.

Czytaj także: Ekstraklasa piłkarska: policja chce zakazu wyjazdów dla fanów Legii

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!