"Decyzją Control, Ethics and Disciplinary Body UEFA Legia Warszawa została ukarana finansowo za niewystarczającą organizację meczu eliminacji Ligi Europy z FK Aktobe" - podaje serwis legia.com.

Komisja Control, Ethics and Disciplinary Body UEFA nałożyła 4 września na Mistrza Polski karę finansową w wysokości 80 tysięcy euro. Przyczyną nałożenia kary było odpalenie rac przez kibiców Legii Warszawa podczas rewanżowego meczu z FK Aktobe. Komisja wyjaśnia, iż klub zawinił za niewystarczającą organizację meczu eliminacyjnego.

Przypomnijmy, że ostatnim razem ta sama komisja za zachowanie kibiców ukarała warszawski klub zamykając stadion na jeden mecz Ligi Europejskiej.


A 4.09.2014 na YouTubie pojawił się filmik promujący klub:"Film wyprodukowany z miłości do naszego miasta. Oglądajcie koniecznie w słuchawkach. #dlaciebiewarszawo" - możemy znaleźć podpis pod produkcją, na portalu YouTube. Na pięknych zdjęciach podziwiamy historię chłopaka, który obserwuje miasto i wspomina ważne dla klubu chwile - te, pełne emocji. "screeny" z nicią DNA sugerują, że Legia Warszawa i stolica - są na zawsze w jego sercu.

Czytaj też: Legia Warszawa. Zobacz Ice Bucket Challenge prezesa klubu! [WIDEO]


Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news

Legia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!