Legia Warszawa. Wojskowi wywalczyli zwycięstwo w końcówce. Cracovia pokonana 2:1 [ZDJĘCIA]

red
Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2:1 w meczu 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Gole dla stołecznego zespołu zdobyli Guilerhme, który otworzył wynik spotkania w trzeciej minucie oraz Aleksandar Prijovic, który rozstrzygnął losy meczu na siedem minut przed końcowym gwizdkiem. Dzięki wygranej Legia zgromadziła już 55 punktów i pozostaje liderem ekstraklasy, wyprzedzając o jedno oczko Piasta Gliwice. Michał Gaciarz
Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2:1 w meczu 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Gole dla stołecznego zespołu zdobyli Guilerhme, który otworzył wynik spotkania w trzeciej minucie oraz Aleksandar Prijovic, który rozstrzygnął losy meczu na siedem minut przed końcowym gwizdkiem. Dzięki wygranej Legia zgromadziła już 55 punktów i pozostaje liderem ekstraklasy, wyprzedzając o jedno oczko Piasta Gliwice. Zobaczcie fotorelację z meczu! Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię zdjęć.