Legia - Żalgiris: 2:0. Podopieczni Skorży oficjalnie zaprezentowali się przed nowym sezonem (FOTO)

Ostatni mecz Legii przed nowym sezonem zakończył się sukcesem. Zawodnicy Macieja Skorży na własnym boisku, pokonali litewski zespół Żalgiris Wilno. Zobaczcie, jak wyglądało spotkanie i oficjalna prezentacja drużyny!

Kibice Legii przeżyli niesamowite emocje na Pepsi Arenie przy Łazienkowskiej. Około godziny 19 nastąpiła oficjalna prezentacja drużyny Legii Warszawa na nowy sezon. W składzie pojawili się nowi gracze: Michał Żewłakow oraz Daniel Ljuboja. Sezon 2011/2012 kadra Macieja Skorży rozpocznie w następującym składzie: Skaba, Gol, Żewłakow, Wawrzyniak, Borysiuk, Komorowski, Kucharczyk, Rzeźniczak, Ljuboja, Rybus, Radovic, Szumski, Jędrzejczyk, Hubnik, Manu, Kiełbowicz, Astiz, Knezevic, Wolski oraz Żyro. Czas pokaże czy znajdzie się także miejsce dla testowanego Ohajona.

Gospodarze od pierwszych sekund rozpoczęli atak na bramkę Rapalisa. Po dziesięciu minutach gry, sytuacji „sam na sam” z bramkarzem nie wykorzystał Michał Kucharczyk. Doskonałą formę zaprezentowali Radovic oraz Ljuboja. Pierwszy z nich w 23. minucie wykorzystał podanie Kucharczyka i umieścił piłkę w bramce rywala. Serbski napastnik, idąc śladami kolegi, w 30. minucie podwyższył wynik na 2:0 dla legionistów.

Na drugą połowę meczu piłkarze Legii wyszli z uśmiechem na twarzy. Rozluźnienie i dobra atmosfera przełożyły się na grę. Na pochwałę zasługuje gra Borysiuka oraz Radovica, którego imię wciąż było skandowane na trybunach.

Trener, z każdą kolejną minutą, decydował się na zmiany i testowanie zawodników rezerwowych. W 62. minucie na boisku pojawił się oczekiwany Manu. Pod koniec drugiej połowy kibice powitali również Kiełbowicza, Żyro oraz Wolskiego. Szansę korzystnego zaprezentowania się dostał także testowany przez Legię Moshe Ohajon.

Żalgiris, w obliczu dobrej gry Legii, nie wypadł się korzystnie. Mimo kilku udanych akcji, graczom z Litwy nie udało się skonstruować tej, która naraziłaby gospodarzy na utratę bramki. W 39. minucie najbliżej zdobycia gola dla Wilna był Nagumanov. Niestety akcja skończyła się fiaskiem.

Dla czytelników serwisu warszawa.naszemiasto.pl mamy niespodziankę! W poniedziałek na stronie pojawi się wideorelacja z boiska i trybun! Zapraszamy!

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!