Lemmy Kilmister nie żyje. Lider Motörhead miał 70 lat [ZDJĘCIE DNIA]

RedakcjaZaktualizowano 
Jeden z najbardziej znanych wokalistów - Lemmy Kilmister - zmarł w wieku 70 lat. Przyczyną zgonu był nowotwór. Wokalistę, zapamiętamy jako lidera zespołu Motörhead.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.12.21 15:23:41

Codziennie widze zywe szopki w telewizji,...kilku Judaszów i stado baranow.....

2015.12.19 22:33:18

U nas lider KOT-ów domaga się zamknięcia w Kocborowie, ale za złotówki nie chcą przyjąć, żądają opłaty we frankach...

2015.12.19 13:01:30

Po to była kupiona przez Passau by być beznadziejna. Ty nie masz prawa wiedzieć w jakim mieście żyjesz. Ty masz żyć iluzją.

2015.12.08 18:16:06

A teraz coraz więcej półnagich panienek... aż się wchodzić na tę stronę nie chce... OBRZYDZENIE!

2015.12.08 14:58:51

adblock instaluj

2015.11.06 10:13:54

Wchodząc na portal "nasze miasto" mam nadzieję, że poczytam coś o moim mieście. I co? Horoskop, durne quizy, pogoda, celebryci... Ta strona robi się beznadziejna. Szkoda...

2015.09.25 09:24:54

A co wspólnego ma to wszystko z moimiastem Malbork? Już nie mają o czym pisać?

2015.05.27 17:54:08

Specjalnie fanem Sevilli nie jestem. Grzegorz Krzychowiak nie strzela goli ale jedynie asystuje. Zdecydowanie wolę kibicować Barcelonie czy Atletico Madryt Ale od biedy mecz Sevilli dziś obejrzę, bo sezon ligowy w Anglii, Hiszpanii, Włoszech czy Francji się skończył. Nacieszmy się tym co mamy. Byle do połowy sierpnia (początek sezonu angielskiej Premier League).

2015.03.05 09:38:18

zdjęcie FAŁSZYWEJ uchwały bez podpisu rektora AJD może zwrócić wszystkim w głowie

2015.03.02 18:07:22

zdjecie ze startu Falkon9 pochodzi z internetowego wydania gazety www.floridatoday.com przed chwila czytałam gazetę i ogldalam to właśnie zdjęcie.

2015.03.02 16:42:06

który reporter mieszka w Melbourne fl niech da znac ja tez tu mieszkam i tez oglądam każdy start rakiety z mojegu odrodu