Lemmy Kilmister nie żyje. Lider Motörhead miał 70 lat [ZDJĘCIE DNIA]

Jeden z najbardziej znanych wokalistów - Lemmy Kilmister - zmarł w wieku 70 lat. Przyczyną zgonu był nowotwór. Wokalistę, zapamiętamy jako lidera zespołu Motörhead.

Redaktor

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.12.2015, 15:23

Codziennie widze zywe szopki w telewizji,...kilku Judaszów i stado baranow.....

19.12.2015, 22:33

U nas lider KOT-ów domaga się zamknięcia w Kocborowie, ale za złotówki nie chcą przyjąć, żądają opłaty we frankach...

19.12.2015, 13:01

Po to była kupiona przez Passau by być beznadziejna. Ty nie masz prawa wiedzieć w jakim mieście żyjesz. Ty masz żyć iluzją.

08.12.2015, 18:16

A teraz coraz więcej półnagich panienek... aż się wchodzić na tę stronę nie chce... OBRZYDZENIE!

08.12.2015, 14:58

adblock instaluj

06.11.2015, 10:13

Wchodząc na portal "nasze miasto" mam nadzieję, że poczytam coś o moim mieście. I co? Horoskop, durne quizy, pogoda, celebryci... Ta strona robi się beznadziejna. Szkoda...

25.09.2015, 09:24

A co wspólnego ma to wszystko z moimiastem Malbork? Już nie mają o czym pisać?

27.05.2015, 17:54

Specjalnie fanem Sevilli nie jestem. Grzegorz Krzychowiak nie strzela goli ale jedynie asystuje. Zdecydowanie wolę kibicować Barcelonie czy Atletico Madryt Ale od biedy mecz Sevilli dziś obejrzę, bo sezon ligowy w Anglii, Hiszpanii, Włoszech czy Francji się skończył. Nacieszmy się tym co mamy. Byle do połowy sierpnia (początek sezonu angielskiej Premier League).

05.03.2015, 09:38

zdjęcie FAŁSZYWEJ uchwały bez podpisu rektora AJD może zwrócić wszystkim w głowie

02.03.2015, 18:07

zdjecie ze startu Falkon9 pochodzi z internetowego wydania gazety www.floridatoday.com przed chwila czytałam gazetę i ogldalam to właśnie zdjęcie.

02.03.2015, 16:42

który reporter mieszka w Melbourne fl niech da znac ja tez tu mieszkam i tez oglądam każdy start rakiety z mojegu odrodu