18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

LFC, czyli walki kobiet w seksownej bieliźnie i makijażu. Co myślicie? [ZDJĘCIA]

Lingerie Fighting Championship to połączenie zawodowe wrestlingu i MMA. Kobiety wychodzą do klatki w pełnym makijażu, ładnie ułożonych włosach i przede wszystkim - seksownej bieliźnie. Potem rzucają się na siebie w walce o zwycięstwo. Dla męskiej widowni ten sport wydaje się być czymś idealnym. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię pokazującą czym jest LFC.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.05.2017, 21:00

O kurcze, też bym zawalczył, mogę nawet ze związanymi rękoma

01.05.2017, 15:46

Jakie to poniżające... A najgorsze jest to, że te kobiety same dają się tak upokarzać, jeszcze z uśmiechem na ustach...

01.05.2017, 10:39

Żałosne.

28.04.2017, 15:39

normalny facet nazywający mma sportem? bez żartów, ten kuriozalny 'sport' już od dawna przypomina cyrk, nic innego jak jedno wielkie show promujące seksizm przez pseudo celebrytów dla wymierających gimbusów, a ze sportami walki to już nie ma nic wspólnego, dzisiaj liczy się 'suplementacja' i medialność zawodnika co by kasa dla menadżera i organizatorów się zgadzała! Przemyśl gdzie tu normalność

28.04.2017, 14:56

Słabe. Trenują aby potem robić z siebie pośmiewiska. Robią z siebie pracownice cyrku a arenie i ich managerowie sie z nich smieją.

28.04.2017, 11:21

Dla mnie oki lepsze to dla tych dziewczyn niż wystawanie przy drogach.

27.04.2017, 22:35

myślę, że to gówno dla motłochu

27.04.2017, 15:59

I jeszcze jedno: nie mam absolutnie nic przeciwko temu, żeby kobiety się realizowały w taki sposób, w jaki chcą. Jedne będą uprawiały mma zawodowo, a inne rozbierały się np. do gazet. Nic mi to tego, to ich sprawa. Ale nazywanie "sportem" połączenie tych dwóch rzeczy to jakieś nieporozumienie.

27.04.2017, 15:54

Coś strasznego. Kobiecość i seksapil to nie tylko bielizna i makijaż, ale też wiele innych rzeczy, od gestów do sposobu poruszania się. To, co widzimy na zdjęciach nie nic wspólnego ani ze sportem (bo raczej rajstopy albo pas do pończoch nie mają związku ze strojem sportowym), ani z kobiecością (tarzanie się po macie i bicie po twarzach kobiece nie jest).
Pewnie jakimś dewiantom się to spodoba, ale jako normalny facet wolę oglądać mma w standardowym wydaniu, a kobiecość podziwiać choćby u kobiet idących ulicą. Także nie piszcie, że to idealny sport dla męskiej widowni.

27.04.2017, 15:33

Słabe to, oglądac to chyba chcą tylko stare zboczuchy i psychiczni co już ich nic nie kręci.
Kobiety troche więcej szacunku do samych siebie!
Rozumiem, że i kobiety chcą uprawiać "męskie" sporty ale zeby zaraz łączyć to z pokazywaniem tego co tylko powinni ogladać nieliczni?
Słabe to!
A wy to jeszcze promujecie :/