Liga Mistrzów z Heineken na żywo w jakości HD. Po raz pierwszy w Polsce fani piłki nożnej uzyskają dostęp do wszystkich meczów pucharowych Ligi Mistrzów. Każdy kibic będzie miał szansę wyjazdu na Finał Ligi Mistrzów do Lizbony lub grę o jedną z setek nagród.

Liga Mistrzów z Heineken na żywo w jakości HDKażdy, kto wpisze kod spod kapsla lub zawleczki dowolnego produktu marki Heineken uzyska dostęp do wybranego meczu w jakoœci HD na stronie www.liga.heineken.pl. Piłka nożna pobudza serca i umysły ludzi na całym œwiecie od ponad stu lat. Piłkarze są niczym współcześœni gladiatorzy, a –najwybitniejsi z nich stają się wzorami do naśœladowania, obiektami westchnień, bożyszczami tłumu. Jest jedna arena, na której co roku mierzą się najwięksi spoœśród nich . To UEFA Champions League.

Rozgrywki Ligi Mistrzów są transmitowane na cały œświat. W Polsce niestety tylko częœć meczów prezentowana jest w telewizji ogólnodostępnej. Tak było do tej pory, bo już od 18 lutego na stronie www.liga.heineken.pl będzie można obejrzeć na żywo w HD pierwsze mecze fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Wystarczy wpisać kod, który znajdziemy na każdym produkcie marki Heineken.

Czytaj także: Kary po meczu Legia-Jagiellonia: walkower, 100 tys. kary, puste trybuny z Wisłą

„- Liga Mistrzów to emocje sportowe na najwyższym poziomie, które każdego roku gromadzš miliony fanów przed ekranami telewizorów. Jednak tylko skromna częœć tych rozgrywek jest ogólnodostępna. Postanowiliœmy wykorzystać fakt, że Heineken jest globalnym sponsorem Ligi Mistrzów i zaoferować polskim miłoœnikom piłki nożnej dostęp do wszystkich meczów fazy pucharowej, jedynie za koszt butelki lub puszki piwa Heineken” -powiedział Wojciech Bogusz, Marketing Manager Heineken, w Grupie Żywiec.

Dzięki wieloletniej współpracy z UEFA Champions League, w tym roku kibice piłki nożnej w Polsce otrzymają dostęp do unikalnej platformy: –idealnego miejsca dla wszystkich fanów Ligi Mistrzów, dzięki której przeżyją swoją Drogę do Finału.

Liga Mistrzów z Heineken na żywo w jakości HD po raz pierwszy w PolsceAby skorzystać z platformy wystarczy wejœć na stronę www.liga.heineken.pl, a następnie wpisać kod spod kapsla lub zawleczki piwa Heineken. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego meczu. Dzięki temu każdy miłośœnik Heinekena będzie miał możliwoœć obejrzenia wszystkich meczów Ligi Mistrzów w jakoœci HD. Ponadto otrzyma także dostęp do wielu ciekawych i unikalnych treśœci przygotowanych specjalnie przez dziennikarzy Onetu oraz Przeglądu Sportowego.

Dodatkowym elementem strony www.liga.heineken.pl będzie unikalna gra interaktywna, w której każdy kibic będzie miał szansę wygrać wyjazd na Finał do Lizbony. Codziennie do wygrania będą konsole PlayStation 4 i pięciolitrowe kegi Heinekena. Promocja trwa od 10 lutego do 24 maja 2014 roku.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKomentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marek (gość)

Te kody można pobrać tu: goo(.)gl/dqH19b prawie 3 tysiące kodów im wypłynęło, część już może być nieaktywnych, ale sporo jeszcze działa, sama sprawdzałam i zawsze trafiam na działający.

Kadet (gość)

Jedna z lepszych akcji piłkarskich. Wielki plus dla heinekena teraz tylko wasze piwa kupuję. Zyskaliście mnóstwo zwolenników. Dzięki!!!