Lodowiska w Warszawie. Już 2 października, w czwartek o godzinie 20.00, rusza pierwsze lodowisko w tym sezonie. Kryta tafla na Torwarze jako pierwsze lodowisko w Warszawie zaprosi łyżwiarzy do zabawy.

Lodowiska w Warszawie. Sezon rusza już jutro!Na jedynym w stolicy pełnowymiarowym krytym lodowisku, które spełnia wymagania rozgrywania zawodów w łyżwiarstwie figurowym czy hokeju na lodzie, łyżwy będzie można wypożyczyć za 7 zł (na 1,5 godz.).

Lodowisko na Torwarze dostępne jest dla wszystkich w czwartki (20:00 - 21:30), soboty (18:30 - 20:00) i niedziele (11:00 - 12:30 oraz 18:30 - 20:00).

Zobacz także: To już ostatnia projekcja kina samochodowego!

Łyżwy wypożycza się za kaucją w wysokości 150 zł lub na podstawie dobrowolnego pozostawienia ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na jeden dokument dostaniemy maksymalnie dwie pary łyżew.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!