Na Stadionie Narodowym uruchomione zostało w piątek lodowisko. Zobacz pierwsze zdjęcia!

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię.

Pod hasłem Zimowy Narodowy promowany jest szereg aktywności, które mają warszawiaków przyciągnąć do Stadionu Narodowego. Lodowisko jest dopiero pierwszą z atrakcji - już niedługo otwarty zostanie skatepark, pawilon plażowy, a wraz z pierwszym śniegiem górka dla saneczkarzy.

Zobacz również: LODOWISKO NA STADIONIE NARODOWYM - godziny otwarcia

Nowe lodowisko ma wymiary boiska hokejowego i zajmuje mniej więcej jedną trzecią płyty Stadionu Narodowego. Na pozostałej części będzie - dla odmiany - pawilon plażowy i kilka innych atrakcji. Na lodzie jako pierwsi pojawili się w piątek najmłodsi łyżwiarze - dziewczęta i chłopcy zrzeszeni w lokalnych klubach hokejowych i łyżwiarstwa figurowego mieli okazję do przetestowania obiektu i prezentacji swoich umiejętności jeszcze przed oficjalnym udostępnieniem obiektu publicznie.

Na miejscu będzie można oczywiście wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy, a także wziąć lekcję jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów szkoły łyżwiarskiej prowadzonej przez Renatę Aleksander, która wielokrotnie występowała w rewii Holiday on Ice na całym świecie.

Lodowisko na Stadionie Narodowym otwarteLodowisko na Stadionie Narodowym otwarte

Na konferencji prasowej z okazji otwarcia lodowiska na Stadionie Narodowym obecny był wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski oraz prezes zarządu PL2012 Marcin Herra.

LODOWISKA W WARSZAWIE 2013 - 2014 [CENY, GODZINY OTWARCIA, DOJAZD]


Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anty fanty (gość)

antylokalizator. ludzieod lokalizatora, zloklizujcie lepiej swoją moralnosc. Naciagacie ludzi na platne smsy oferujac usluge, ktora nie masz szansy w polsce dzialac. (nawet nielegalnie). spadajcie na drzewo prostowac banany, cholerne małpy z pseudolokalizatorow

Player Maniac (gość)

konsola. Marzyłeś kiedyś o własnej konsoli?
Teraz masz szansę zgarnąć PS 4 lub Xbox One!
Wystarczy wejść na stronę poniżej i wysłać bezpłatnego sms'a aby wziąć udział w konkursie!
Nie czekaj konsola marzeń już dziś może być twoja :)

http://twojakonsola.pl/pcyr

Monika (gość)

Lokalizator. Spytałam chłopaka gdzie jest, a później sprawdziłam lokalizatorem przez tą stronkę http://cd.pl/rjh gdzie jest, okazało się że nie mówi prawdy czy on mnie zdradza ?!

zamknięte. Wszystko fajnie, tyle że dzisiaj zamknięte ;) Informacja z facebookowego fanpage Stadionu Narodowego.

Ania (gość)

LOKALIZATOR. Udało mi się zlokalizować mojego chłopaka na zdradzie dzięki rozrywkowej aplikacji lokalize którą polecił mi znajomy, polecam wam też jesli chcecie wiedziec gdzie jest wasz znajomy,chłopak lub rodzina :) - http://lokalize.pl/gyja