Lodowisko na Starówce. Na Rynku Starego Miasta rozpoczęła się instalacja lodowiska. Łyżwiarze, na tafli o wymiarach 20x30 m, będą mogli się ślizgać już od połowy przyszłego tygodnia.

Rozpoczęła się budowa lodowiska na Starówce.
Odkryte lodowisko otoczone bandami będzie usytuowane po wschodniej stronie Rynku. Ślozgawka będzie oświetlona a warszawiacy skorzystają także z wypożyczalni łyżew. Lasy Miejskie zapewniły 40 świerków, które staną na rynku.Wokół lodowiska zainstalowana będzie iluminacja świąteczna a w godzinach otwarcia przygrywać będzie muzyka.

Lodowisko na Starówce zostanie otwarte najpóźniej 18 grudnia.

Warszawa: Lodowisko Warszawa: Idzie zima! Czas wybrać się na łyżwy

Powstające lodowisko to efekt wspólnych działań miasta, restauratorów, dzielnicy, Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Lasów Miejskich, które dostarczą świerki do ozdoby.

W tym roku niestety po raz pierwszy od 12 lat nie będzie mozna się poślizgać na lodowisku pod Pałacem Kultury i Nauki.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

LKM (gość)

tak HGW masz rację , już ten hałas słyszę - szlak mnie trafia.
Kiermasz mi zupełnie nie przeszkadzał - bo przyjemnie wprowadzał w atmosferę świąt, w nocy była cisza.
Przyciągał też turystów - co chyba dla Warszawy powinno się liczyć, ale podobno nie pasował do zabytków,zabierał klientów restauratorom.A LODOWISKO PASUJE!!! - WARCZĄCA MASZYNA , "BADZIEWSKIE" OGRODZENIE,JAK TO WYGLĄDA - PŁAKAĆ SIĘ CHCE. Lodowisko nie powstało bez przyczyny - powstało tylko po to aby zlikwidować JARMARK

HGW (gość)

Potworny hałas sprężarki przy lodowisku na Rynku Starego Miasta nie tylko w dzień, ale i w nocy! BEZ PRZERWY. Koszmar zgotowany mieszkańcom Starówki, którzy płacą do kasy miasta, tylko za samą dzierżawę gruntu przykładowo 50-metrowego mieszkania w tym wspaniałym zakątku Warszawy - aż 2 tys. złotych! Skandal!

gośka (gość)

kiepsko że nie będzie lodowiska pod pałacem.dzieciaki mniej zamożne jak i dorośli mogli bezpłatnie się poślizgać,co był fajną rodzinną atrakcją