Lokale przyjazne psom w Warszawie. Tu czworonogi są mile widziane [PRZEGLĄD]

Karolina KowalskaZaktualizowano 
Zofia Kwiatkowska prowadzi internetową mekkę miejskich psiarzy, czyli bloga "Pies w Warszawie", gdzie znajdziecie wszystko to, co powinniście wiedzieć o tym, jak szczęśliwie, kreatywnie i pożytecznie żyć ze swoim psem w mieście. Autorka mieszka z adoptowanym Bonzem na Żeraniu, wraz z partnerem i jego suczką Milą. Na stronie pieswwarszawie.pl przeczytasz tutaj o największych bolączkach warszawskich psiarzy, znajdziesz pomysły na trasy spacerowe i być może dowiesz się dlaczego warto mieszkać z psem w Warszawie. Blog Zosi brał udział w konkursie na Najlepszy Blog Roku 2014 - gdzie został okrzyknięty jednym z 10 najlepszych blogów w kategorii "Pasje i twórczość" i najlepszym psim blogiem w kraju. Gratulujemy! Zosia Kwiatkowska
Spacer z psem, a potem obiad w jednej z restauracji? Warszawiacy coraz częściej szukają lokali, gdzie ich kudłaci przyjaciele nie będą wypraszani za drzwi. Specjalnie dla nas Zosia Kwiatkowska, autorka najpopularniejszego wśród psiarzy bloga "Pies w Warszawie" przygotowała przegląd miejsc, gdzie psiaki są mile widzianymi gośćmi i zawsze mogą liczyć na miskę wody, a nawet specjalne menu.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.11.30 21:11:56

Cafe Próżna, Dos Tacos, El Greco, Banja Luka, Dubrovnik, Chmielarnia, Kulturalna, Sol y Sombra, Spacca Napoli, Ceviche Bar, Shipudei Berek, Basico - między innymi tu był też mój psiak

2017.11.30 21:11:55

Cafe Próżna, Dos Tacos, El Greco, Banja Luka, Dubrovnik, Chmielarnia, Kulturalna, Sol y Sombra, Spacca Napoli, Ceviche Bar, Shipudei Berek, Basico - między innymi tu był też mój psiak

2016.04.04 13:03:14

A ja polecam Wszystkim Groole ( Willowa, Ciołka Śniadeckich). Lokal jest przyjazny zwierzętom i rowerzystom , także idealna opcja w weekend.

2016.03.18 18:09:53

Z psem byłam jeszcze w Meat Love na Hożej i Bibendzie na Nowogrodzkiej .

2016.03.18 18:03:15

No ja nie wiem czy Blue Cactus taki przyjazny , stamtąd wyproszono trzech niewidomych z powodu psów

.

2016.03.04 19:10:23

Na Mokotowie polecam przyjazne psom miejsca: Meze przy ul. Puławskiej, Kubek w Kubek na ul. Grażyny, Pub Lolek na Polach Mokotowskich, Blue Cactus

2016.02.17 14:48:48

Przyjazna czworonogom jest też kawiarnia Bombonierka na Rynku Nowego Miasta :)

2016.02.11 10:08:28

Prowadzisz restauracje, pub, bar, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, hotel i akceptujesz gości wraz z czworonożnymi pupilami? Jesteś weterynarzem, masz zakład kosmetyczny dla zwierząt? Dodaj całkowicie za darmo wpis swojej firmy pod adresem: https://czworonogiem.pl/

2016.02.01 15:34:43

w Niemczech w lato, przed wieloma sklepami i restauracjami stoja miski z woda dla psiakow. Rowniez mozna wejsc ze zwierzakiem do wielu sklepow i urzedow. Wlasciciele restauracji z ogrodkiem nie robia zadnych problemow. W innych miejscach trzeba sie po prostu zapytac :-)



2016.02.01 15:18:27

Wodni Szuwarek na Tarchominie, miski z wodą szeroko dostępne :-)

2016.01.06 14:37:39

Bistro Marsz na Marszałkowskiej 6 :) z uśmiechem witają klientów ze zwierzakami :)

2015.10.28 14:03:44

Naprzeciw na Ząbkowskiej, przetestowane, nikt nie robił problemów ;)

2015.06.25 14:16:07

Generalnie to jest bardzo mało miejsc w Polsce przyjaznych zwierzętom,mało jest hoteli przyjmujących zwierzaki to dlatego że te hotele i pensjonaty prowadzą ci którzy podatków nie płacili i na emerytury nie płacili

i na służbę zdrowia też nie płacili ,a dofinansowanie z unii brali to im się uzbierało ,cóż pochodzenie to dużo.

2015.06.23 13:17:40

Niezłe Ziółko przy Kruczej 17...od zawsze przyjazne czworonogom !

2015.05.07 09:12:16

Na Lato przy Rozbrat 44 :)

2015.03.09 09:39:24

I... Jeszcze OCHOTA NA SUSHI na nowym wilanowie :)

2015.03.07 10:50:19

Waffle Bar na przeciwko Muzeum Narodowego - tam psiaki moga tez liczyc na miske z woda i przytulaska :)

2015.03.06 23:54:43

Pink Flamingo przy parku szczesliwickim miejsce bardzo przyjazne dla piesków :)

2015.03.06 11:31:58

Chwila Club (Ogrodowa 31/35) też przyjazna czworonogom. Pies Elvis potwierdza! :)

2015.03.06 09:28:11

I jeszcze bar na Kępie Potockiej