Od poniedziałku rozpoczynają się próby z udziałem Finalistek The Look of the Year Warsaw w Blue City oraz przymiarki marek „CV”, „E&EX”, „Fraternity oraz Miss Egzotica. Finał już 19 go października w Blue City, o godz. 17.30! Która z dziewczyn powinna zdobyć tytuł najpiękniejszej?

Look Of The Year Warsaw. Trwają przygotowania do finału [ZDJĘCIA]The Look of The Year to jeden z najstarszych konkursów dla modelek. Pierwszy raz zorganizowano go w 1983 roku. Celem kompetycji jest promowanie nowych twarzy w świecie mody.

Czytaj też: Wybory Miss Polski 2014. Prezentacja kandydatek w bikini [ZDJĘCIA]

Co otrzymuje laureatka konkursu?
Kontrakt z renomowaną agencją modelek i początek wspaniałej kariery. Podczas finałowego pokazu wybierana jest modelka The Look of The Year, reprezentantka Polski w światowym konkursie. Wcześniej, uczestniczki konkursu biorą udział w regionalnych eliminacjach, które są organizowane na terenie całej Polski.

Tak wyglądają przygotowania do konkursu:

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!