Love Tanya! Wygraj książkę o modzie i urodzie znanej brytyjskiej youtuberki! [ROZWIĄZANY]

red.Zaktualizowano 
Love Tanya! Wygraj książkę o modzie i urodzie znanej brytyjskiej youtuberki! [KONKURS] naszemiasto.pl
Tanya Burr to znana na całym świecie youtuberka, która na swoim vlogu zamieszcza głównie porady na temat tworzenia makijażu. Dziewczyna oprócz dobrego make-upu uczy także pozytywnego myślenia i daje mnóstwo życiowych rad. Postanowiła je także zawszeć w swojej książce, którą możecie wygrać w naszym konkursie!

"Love Tanya" Tanya Burr. Co zrobić, aby wygrać egzemplarz książki?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić książka?

Książkę otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 grudnia (piątek) do godz. 12.00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

"Ta książka naprawdę wiele dla mnie znaczy. Chciałam w niej pokazać życiową drogę, jaką przebyłam, by nabrać pewności siebie i być szczęśliwa.

Love, Tanya napisałam, by podzielić się z Wami tym wszystkim, czego nauczyłam się, prowadząc kanał na YouTubie; w książce znajdziecie moje wskazówki na temat mody i urody, refleksje o miłości i przyjaźni, porady na temat blogowania oraz vlogowania i wiele, wiele więcej!

Jest tu też miejsce specjalnie dla Was – stwórzcie własne listy marzeń, planów, najważniejszych wspomnień i ulubionych rzeczy i porównajcie je z moimi. Dajcie się wciągnąć w kreatywną zabawę!

Będę szczęśliwa, jeśli okaże się, że moja książka służy Wam pomocą i radą, a może nawet czasami pocieszy i doda otuchy. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!
Love, Tanya"

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.12.02 15:14:55

Kiedy wyniki? :)))

2016.12.02 10:41:08

Modowym guru nigdy nie byłam. Wręcz przeciwnie jestem antytalenciem w doborze ubrań, dodatków oraz makijażu.

Czasem zakładam ubrania w jednym odcieniu, dzięki czemu zyskuję miano "one color baby" u siebie na Uczelni. Innym razem starając się być cool łączę kratkę oraz kwiatki niestety z opłakanym skutkiem.

Coś takiego jak "wyczucie stylu" u mnie poprostu nie funkcjonuje.

Ale może moje życie się odmieni? Zyskam choć ksztynę stylu? Przez co ludzie będą na mnie spoglądać jak na ikonę stylu a nie jako beztalencie modowe.

2016.12.02 02:16:38

Chciałbym wygrać książkę dla mojej dorastającej córki. Byłby to świetny prezent na zbliżające się Mikołajki. Moja córa jest w takim okresie, że tematy mody i dbania o urodę są dla niej bardzo interesujące i ważne. Stara się śledzić wszelkie trendy i nowości w tym obszarze. Widzę, że szuka własnego stylu. Jest skromną dziewczyną, więc wszelkie sensowne porady, które nie wypaczają sensu kobiecego piękna, a tylko je podkreślają, są na wagę złota. Podpatrzyłem na youtubie kilka filmików pani Tanyi Burr i muszę przyznać, że są one bardzo sensowne, pomocne i są zrobione z klasą i tzw. "dobrym smakiem". Do tego dotykają nie tylko przyziemnych, powierzchownych tematów, ale poruszają także skomplikowane zakamarki kobiecej duszy. Myślę, że takie porady trafiłyby w gust mojej córki, a prezent w postaci książki przyniósłby jej wielką frajdę.

2016.12.01 22:56:27

Czasami po wstaniu z lozka nie mam na siebie pomyslu...nudne ciuchy, brak makijazu i zmeczenie wypisane na twarzy. Potrzebuje inspiracji, ktora pozwoli mi wyroznic sie, otoczyc pozytywna energia i pokazac, ze drzemie we mnie sila pozytywnych emocji - inspiracji, jaka jest ksiazka, ktora wydala Tanya Burr! :)

2016.12.01 15:50:30

Uwielbiam czytać o przydatnych radach, które sprawdzają się w domu, na spotkaniach czy w pielęgnacji. Jeżeli ktoś skorzystał już na danych sposobach i wyszło na zdrowie to jak najbardziej warto się dzielić. Chętnie poczytam o oryginalnych sposobach na urodę, ale i polepszenie relacji z drugą osobą. A nuż moje życie się odmieni! To będzie kolejna podróż, bo każda lektura otwiera drzwi do innego, kolorowego świata pełnego emocji! Chcę znów brnąć w egzotyczną przygodę, z kartki na kartkę przeżywać to po mojemu:)

2016.12.01 14:39:42

Do mnie powinna trafić książka gdyż nie mam co czytać w te ponure wieczory...

2016.12.01 11:49:59

Gdy rano zapiał kur,

Słuchałam Tanyii Burr,

Chłonęłam dźwięk jej słów,

O malowaniu ust.



Gdy malowałam brwi,

Słuchałam rad Tanyii,

Dzięki niej wyszły mi,

Równe kreski.



Malując rzęsy swe,

Dostosowałam się,

Do rad pani T.B.

Na Youtiubie



Tanya to Youtuber,

Co może Cię naumieć,

Jak się pomalować,

i nałożyć puder.



Ostatecznie,

Możesz też zobaczyć co nosi w torebce,

Jak piecze świąteczne precle,

Lub gdy bawi się z pieskiem (jamnikiem Marthą).



Przepadam za tego rodzaju materiałami z kategorii medialnego poradnictwa. Tak prozaiczna czynność jak oglądanie filmiku na Youtube, może okazać się bardzo rozwijająca, poszerzyć horyzonty lub dać nam nowy zestaw umiejętności. Tym bardziej chciałabym móc się zapoznać z książką Tanyii, w której na pewno znajdę kolejną porcję nieodkrytych przed Internetem sekretów i recept na podkreślenie urody. :)

2016.11.30 22:02:18

Tanya Burr mnie inspiruje

- do działania motywuje.

Chcę z jej rad czerpać garściami

na bieżąco być z wieściami.

Książka ta mi w tym pomoże

złego nic już nie założę.

O przyjaźń zadbam - swe pasje rozwinę,

Zaskoczę przyjaciół i całą rodzinę.

Być pewną siebie - ona mnie nauczy,

nikt na ulicy już mi nie dokuczy.

Jak czerpać z życia - tajemnicę zdradzi,

po swoich przygodach przez kartki oprowadzi.

Z jej książką w zabawę kreatywną wskoczę

- kolejnymi jej pomysłami dać się zauroczę!

Miejsce tej książki jest w mojej biblioteczce,

a w podróż ją zabiorę w przepięknej walizeczce.

Prezentem Mikołajkowym najlepszym zostanie

- fundamentem życiowym jej treść zaś się stanie!

2016.11.25 09:15:21

Jak każda kobieta,lubię nowinki modowo-kosmetyczne. Chętnie przeczytam książkę i skorzystam z zawartych w niej porad. To na pewno bardzo przyjemna lektura,ktorą każda kobieta chciałaby mieć.

2016.11.23 10:11:25

Moda, szalone kreacje, styl zgodny z charakterem, w końcu wizaż - jaki makijaż do jakiego kształtu twarzy, to rzeczy które szalenie mnie kręcą. Sądzę, że książka powinna trafić do mnie, gdyż pozwoliłaby mi dobrze się bawić, rozwijając własne pasje, a przy tym jeszcze wzmocnić poczucie własnej wartości!

2016.11.21 13:03:30

Bardzo chciałabym, by ta książka trafiła do mnie, gdyż makijaż to mój słaby punkt, ale najważniejsze, że uczy pozytywnego myślenia oraz daje mnóstwo życiowych rad, a to w moim przypadku i sytuacji jest bardzo potrzebne! Posiadanie tej książki sprawiłoby mi ogromną radość!

2016.11.21 08:37:37

Sama zaczynam przygodę z blogiem, co prawda może niezupełnie w tej tematyce, ale myślę że książka profesjonalnej youtuberki byłaby pomocna w mojej "nowej branży". Kto wie, może za jakiś czas mój blog też będzie taki popularny?...

2016.11.20 15:04:26

Myślę, że ta książka powinna trafić do mnie gdyż bardzo lubię ta dziewczynę i sledze jej działalność na Youtube, oglądam jej filmiki. Jest ona bardzo inspirująca osoba z świetnymi pomysłami, więc myślę, że jej książka przyniosłaby mi dużo radości i inspiracji modowo-urodowych na zimowe wieczory :)

2016.11.19 10:34:34

Bardzo lubię jej kanał na youtube, jednak nie miałam przyjemności przeczytać książki. Właściwie to nigdy nie czytałam książek youtuberów, może wkrótce się to zmieni :)