Lunch do 20 złotych. Gdzie zjesz go w Warszawie? [PRZEGLĄD]

redZaktualizowano 
Lunch: 12:00-16:00 Cena: 19,90 zł (zupa + II danie) Szymon Starnawski
Większość warszawskich restauracji posiada w swojej ofercie menu lunchowe. Nie zawsze jednak znajdziemy w nim pozycje warte uwagi, tym bardziej w dobrych cenach. Oto nasze subiektywne zestawienie miejsc, gdzie można zjeść obiad za mniej 20 złotych. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.03 15:01:14

Zawsze najadałem się do syta i ponad w Folku Gospoda, to poza tym wyjątkowe miejsce bo mozna się poczuć jak wcale nie w Warszawie

2019.02.14 17:30:57

Jeżeli chodzi o lunche to od siebie dodam jeszcze "drugie dno", mają dwie lokalizacje i każdą polecam!

2018.12.07 04:00:20

Najlepsze obiady mają w Gospodzie Polskiej na Bródnie. Wincentego 92. Za 15zł zupa i drugie danie do wyboru. Miła obsługa i fajny wystrój restauracji. Polecam.

2018.12.06 09:27:30

Polecam kameralną restauracje przy ulicy Mikołaja Kopernika 3. Lunch w cenie 17zł. Co tydzień dodają nowe menu lunch, w którym są zupy, dania główne i desery zarówno mięsne jak i wege. Często tam bywam.

2018.11.19 14:40:20

Ogród Smaku na Elektoralnej

2018.10.13 16:01:41

Bistro-Figa Warszawa Mokotów. 20 zł za dwa dania zupa 🍲 mega duża porcja i codziennie coś nowego na Lunch 😊. Polecam.

2018.09.05 14:52:16

Jak idę jeść to nie patrzę na pieniążki.Najważniejsze jest dla mnie, że jestem świeże i dobre produkty. Jak ktoś ma talent to naprawdę lunch w doborowym towarzystwie (koledzy i koleżanki w pracy) dobre jedzenie to świetne połączenie. Pamiętam jak kiedyś szef działy zaprosił nas do Pianki w centrum. Pysznie tam było!

2018.08.04 12:58:31

Pyszny lunch w Warszawie to tylko Bistro Wiejska.

2018.07.24 12:55:15

Najlepsza kuchnia polska w Duo cafe & cocktail bar, Grzybowska 2 lok.13

Za 19,00 PLN dwa dania. Prosecco. Pycha!

2018.07.24 09:52:46

Oprócz menu super mają teraz fajne oferty lunchowe na każdy dzień, codziennie coś innego i mega tanio. Ostatnio jadłam kurczaka w pomidorach z mozarella i była pyszny!

2018.07.12 13:43:26

Dobre i dość tanie włoskie jedzenie jest w Bistro Wiejska. Może nie kosztują te makarony 20 zł ale tak za 25 zł można zjeść coś dobrego i najeść się tym do syta ;)

2018.05.09 08:55:31

Wprawdzie troszkę drożej, bo za 25 zł można zjeść naprawdę przepyszny lunch w Bubbles przy placu Piłsudskiego. Dania zmieniają się codziennie, zawsze jest też opcja wegetariańska a jedzenie jest bardzo dobre i przygotowywane na świeżo. Naprawdę warto spróbować, ja się zakochałam w ich jedzeniu :)

2018.04.12 00:30:41

Bistro Wiejska ma codziennie ofertę na danie dnia. Nie dość, że zawsze coś ciekawego wymyślą, to i do 20 zł się człowiek naje.

2018.04.07 16:22:47

W Oliwie i Papryce. Jak dla mnie najlepsze miejsce w Wawie, ceny przystepne a najesc sie mozna maksymalnie ;)

2018.04.06 00:14:36

Za około 20 zł można zjeść smaczny lunch w Czyli Żurawia 45. Do wyboru jest pizza lub makaron z zupą i deserem. bardzo fajna opcja, tym bardziej, że jedzenie jest smaczne i przyrządzone z dobrej jakości składników.

2018.03.24 15:18:03

Jeśli mam ochotę na lunch, to często zaglądam do restauracji Klimczok, bo można się tam najeść za dobrą cenę. A przede wszystkim to jedzenie mnie kusi, bo jest wyśmienite. Chciałabym umieć tak przyrządzić pstrąga.

2018.02.20 09:07:39

Za 22zł masz lunch dwudaniowy razem z napojem w Instalacje art bistro na zamku Ujazdowskim. Myślę, że jak najbardziej się opłaca, bo jedzenie jest wyśmienite

2018.01.15 13:40:15

Potwierdzam! Super miejsce i mają przepyszne jedzenie, też często chodzę tam na lunch w trakcie pracy, albo coś zamawiamy na wynos. Zawsze jest bardzo smacznie i świeżo, prawdziwe polskie jedzonko!

2017.12.29 23:02:17

Fajne lunche sa w Cukierni Warszawskiej na Starowce, polecam gofry wytrawne :)

2017.12.12 11:51:44

Za 21 zł można zjeść bardzo smaczny lunch w Restauracji Klimczok. Często chodzimy tam ze znajomymi z pracy, bo mamy bardzo blisko. Jedzonko klasa - polskie, tradycyjne w fajnej nowoczesnej odsłonie. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno mięsożercy jak i wegetarianie. Czasem mają też pyszne wegańskie ciasta :) Ja jednak od kilku już lat jestem fanką ich szarlotki - jest obłędna!