Maciej Z. skazany na 3 lata więzienia

Warszawski sąd wydał wyrok w sprawie dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Z. za spowodowanie pięć lat temu wypadku czerwonego ferrari na Mokotowie.
Maciej Z. skazany na 3 lata więzienia
 youtube.pl/arch. mm

Maciej Z. został skazany w czwartek przez sąd w Warszawie na 3 lata więzienia i 8 lat zakazu prowadzenia pojazdów. Wyrok nie jest prawomocny.

Chodzi o wypadek, do jakiego doszło pięć lat temu na Mokotowie. Czerwony ferrari, które prowadził wtedy znany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Z. rozbiło się o filar wiaduktu. W wypadku zginął pasażera auta - dziennikarz motoryzacyjny „Super Expressu” - Jarosław Zabiega.

Według informacji Rmf24.pl sędzia Agnieszka Jaźwińska nie mała wątpliwości, że to Maciej Z. siedział wtedy za kierownica ferrari i umyślnie złamał przepisy. Według relacji świadków kierowca prowadził samochodów w sposób agresywny, często zmieniał pasy i gwałtownie ruszał na skrzyżowaniach. Nie zastosował się też do ograniczenia prędkości w miejscu wypadku, które wynosiło 50 km/h.

Auto ostatecznie uderzyło w filar wiaduktu. Zostało doszczętnie rozbite i stanęło w płomieniach. Maciej Z. został poważnie ranny. Przez długi czas pozostawał w śpiączce.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 12:50

Łał!. Człowieku zrelaksuj się, wpisz w google: top 10 figli 2012

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane