(© fot. materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podczas świątecznej gali ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW w Radomiu, Maciek Zegan zmierzy się z Araikiem Sachbazjanem z Armenii.

Fani Maćka Zegana będą musieli jeszcze poczekać na rewanż z Krzysztofem Cieślakiem. Przez ostatnie tygodnie uwaga Maćka koncentrowała się na przygotowaniach do gali w austriackim Solden. Planowany na 4 grudnia pojedynek z 37-letnim Araikiem Sachbazjanem odbędzie się jednak nie w Austrii, ale w Polsce, w Radomiu. – W Austrii Maciek spotka się z pięściarzem z Kenii. Cieszę się, że udało nam się zaprosić Araika do Polski, zapowiada się, bowiem interesujący pojedynek – mówi Andrzej Gmitruk.

Tuż po walce w Austrii, Zegan wróci do Wrocławia gdzie będzie przygotowywał się do pojedynku z Sachbazjanem. 37-letni Armeńczyk, na stałe mieszkający w Czechach legitymuje się 21 walkami, z których 12 wygrał w tym 5 przed czasem. – To bardzo intensywna końcówka roku, ale pięściarz z takim doświadczeniem jak Maciek może sobie pozwolić na takie tempo – dodaje Andrzej Gmitruk.

Walka Maćka Zegana z Sachbazjanem już 19 grudnia podczas „ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW” w Radomiu.

Niebawem zostanie ogłoszony konkurs. mamy do rozdania 5 zaproszeń na galę.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!