Od ponad tygodnia Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska przebywa w Japonii, gdzie reprezentuje nasz kraj na jednym z najstarszych i najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie – Miss International 2016. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Z informacji jakie docierają do nas z Japonii wiemy, że nasza Miss należy do grona ścisłych faworytek wyborów, a konkurentek ma sporo, bo aż 70. Magdalena jest doceniana przede wszystkim za naturalność, tak często wypaczoną przez sztuczne biusty, włosy czy rzęsy na tego typu imprezach. Sama kandydatki jak i osoby z organizacji zwrócili również uwagę na bardzo klasyczny i elegancki styl Miss Polski. Nasza miss nie zakłada dodatków, które sama uważa za zbędne. A co zabrała do Japonii?

Zobacz też: Finalistki Miss Grand International w bikini. Wśród nich jest też Polka [ZDJĘCIA]

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!