Magnifficent Muttley wystąpi w Warszawie Magnifficent Muttley wystąpi w Warszawie

Magnifficent Muttley wystąpi w Warszawie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zespół zagra koncert 31 stycznia w klubokawiarni Chmury.

Magnificent Muttley to młode warszawskie power trio. Sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na festiwalu w Jarocinie oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza "Boarder Breaker" dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę.

- Ich muzyka łączy w sobie wszystko co najlepsze w muzyce rockowej. Ostre gitarowe riffy, melodyjne wokale, dużo improwizacji i bezkompromisowe uderzenie. W listopadzie 2012 roku ukazał się debiutancki album zatytułowany po prostu "Magnificent Muttley". Album został doceniony w wielu podsumowaniach 2012 roku, np. Polityki i Przekroju - stwierdzają organizatorzy wydarzenia.

- Grupa Magnificent Muttley w swoich numerach łączy inspiracje takimi zespołami jak Queens of the Stone Age czy The Mars Volta, tworząc swoją własną, wyjątkową mieszankę. Psychodeliczne riffy, nieokiełznana sekcja rytmiczna i mocny wokal Krzysztofa Pożarowskiego stanowią ich znaki rozpoznawcze - dodają. Grupa wydała w listopadzie 2013 roku, EP-kę "Liitle Giant", która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem w mediach.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!