Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Bezkompromisowy Maciej Maleńczuk da koncert z cyklu „powrót do korzeni”. Słynny wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, określany mianem „barda Krakowa” oraz osobowość telewizyjna zagra w Warszawie 31 marca o godz. 19. Maciej Maleńczuk wystąpi w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana. Bilety na ten koncert dostępne są w głównej kasie biletowej Teatru Polskiego - ul. Krakowskie Przedmieście 6.

Stęsknionych za barwą mojego głosu, doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali - tymi słowami Maciej Maleńczuk zaprasza na swój koncert.

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, ul. Kazimierza Karasia 2, Warszawa -Bilety: od 110 do 120 zł można kupić na stronie kupbilecik.pl

31 marca ten - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny artysta, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Stało się to po tym, jak odmówił obowiązkowej służby w wojsku, dlatego trafił na dwa lata do więzienia. Po wyjściu zaczął grać na ulicach, a następnie dołącza do zespołu Pudelsi, w którym wokalistą był z przerwami do 2005 roku. Ten artysta uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych.

Obecnie Maciej Maleńczuk nagrywa płyty solowe i bierze udział w różnego rodzaju projektach muzycznych. O tym, że artysta jest zawsze sobą, świadczą ogromne emocje, które towarzyszą każdemu jego występowi.

O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki. Najnowsza jego płyta „Jazz For Idiots” ukazała się 1 kwietnia ubiegłego roku. Znalazło się na niej 12 utworów utrzymanych w lekko dancingowej tonacji.

Organizatorem marcowego koncertu jest Polska Press Grupa. Bilety na to wydarzenie możecie kupić POD TYM LINKIEM


Zobaczcie też: Ania Dąbrowska: Marzy mi się rewolucja

Rozrywka

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

joa (gość)

żałosny zestarzały satrapa - kodomita
gdyby ludzie trochę myśleli to sala świeciła by pustkami
tak tak, łażenie na występy takich plejbojów, to popieranie wulgarności, zepsucia, braku elementarnej kultury