MaMa w Kinie Praha. Spotkanie i projekcja filmu dla mam z małymi dziećmi MaMa w Kinie Praha. Spotkanie i projekcja filmu dla mam z małymi dziećmi

Kolejne spotkanie z mamami odbędzie się 14 stycznia. (© archiwum mm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejne spotkanie z mamami odbędzie się 14 stycznia.


MaMa w Kinie, Kino Praha, 14 stycznia, godz. 11.00.- Urodzenie dziecka wiąże się z przerwą w pracy zawodowej. To czas na bliskość, relacje, na tworzenie się nowej więzi. Często ten czas ma również inne oblicze kojarzące się z rutyną, zmęczeniem, spełnianiem oczekiwań innych - stwierdzają organizatorzy wydarzenia w kinie Praha. - Czas na urlopie macierzyńskim może byś świetnym pretekstem do zmian w kwestiach zawodowych. Nie każdemu uśmiecha się powrót do starej pracy lub obowiązków. W zdecydowanej większości chcemy się rozwijać i czas urlopu macierzyńskiego można w tej kwestii wykorzystać, właśnie do własnego rozwoju i kariery zawodowej. Na spotkaniu dowiemy się co zrobić by po urlopie macierzyńskim wrócić w pełni sił do pracy lub ją zmienić - dodają.

Zobacz też: „Białe piekło” z cyklu Niemy Movie. Muzyka i dubbing na żywo w Kinie Praha

Warsztat, który wystartuje w kinie Praha poprowadzi Justyna Kwiatkowska – coach i trenerka. Obecnie prowadzi dwa projekty, jeden skierowany do kobiet, którym brakuje siły przebicia w życiu zawodowym lub osobistym, a drugi dla mikroprzedsiębiorców, którzy chcą zarabiać na własnej pasji. Po spotkaniu zapraszamy na film „Wielkie oczy” w reżyserii Tima Burtona.

„Wielkie oczy” to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina. W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams („American Hustle”) oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz („Django”). „Wielkie oczy” to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!