Największe przeboje zespołu Abba i najpiękniejsza romantyczna romantyczna historia ostatnich lat na deskach Teatru Roma. Już od roku spektakl "Mamma Mia!" możemy oglądać na stołecznej scenie i nadal trudno zdobyć na niego bilety!

Musical Mamma Mia! to światowy fenomen teatralny i wielki sukces musicalowej sceny. Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem spektakli i to na co najmniej trzech kontynentach! Mamma Mia! zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu Abba zgrabnie wplecione we wzruszającą i zabawną fabułę: dwudziestoletnia Sophie, próbująca się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, ożywia przeszłość Donny, swojej samotnej, młodej mamy – wszystko w pięknej scenerii urokliwej greckiej wysepki! Po prostu miłość, morze i słońce!

Od czasu londyńskiej premiery w 1999 roku i premiery na Broadwayu w roku 2001 musical Mamma Mia! zaprezentowano już w 16 językach (polski jest 17) – od 2011 roku musical odnosi fenomenalne sukcesy nawet w dalekich Chinach!

Czytaj także: Pierwszy pokaz Cirque du Soleil [ZDJĘCIA]

Premiera musicalu Mamma Mia! w Teatrze Roma odbyła się 21 lutego 2015 roku. Spektakl przez cały czas nie schodzi z afiszy i nadal trudno liczyć na wolne miejsca bez wcześniejszej rezerwacji.

Mamma Mia! w Teatrze Roma. Zobacz kto wystąpi na scenieDonna

Alicja Piotrowska
Anna Sroka - Hryn
Anna Sztener / zespół

Sophie

Barbara Garstka
Paulina Łaba
Zofia Nowakowska / zespół

Rosie

Izabela Bujniewicz
Monika Rowińska
Ewa Lachowicz / zespół

Tania

Beata Olga Kowalska
Barbara Melzer
Anna Gigiel / zespół

Ali

Małgorzata Regent
Agnieszka Mrozińska - Jaszczuk / zespół

Lisa

Malwina Kusior
Agata Bieńkowska / zespół

Sam

Dariusz Kordek
Janusz Kruciński
Rafał Drozd / zespół

Harry

Jan Bzdawka
Krzysztof Cybiński
Wojciech Socha / zespół

Bill

Paweł Podgórski
Robert Rozmus
Jakub Szydłowski / zespół

Sky

Paweł Góralski
Paweł Milewczyk / zespół

Pepper

Paweł Kubat
Marcin Wortmann / zespół

Eddie

Kamil Krupicz
Andrzej Skorupa / zespół

Zespół wokalno - taneczny

Panie: Maria Juźwin, Katarzyna Walcak
Panowie: Karol Jankiewicz, Paweł Strymiński

Tancerki: Anna Janikowska, Magda Żeberek, Dominika Dąbkowska
Tancerze: Mariusz Bociankowski, Jarosław Derybowski, Arkadiusz Hezle

Bilety na Musical Mamma Mia! w Teatrze Roma są w ciągłej sprzedaży. Za najtańsze z nich trzeba zapłacić 70 zł, za najdroższe w loży i rzędzie VIP - 150 zł.


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Roboty Ręczne. Na Mokotowie znajdziecie zakątek pełen nowoczesnych ubrań z wełnyZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ja (gość) (alex)

Nuda? Byłeś 15-ego (wtedy ja też byłem)? Co było nudnego, gra aktorska była świetna, charakteryzacje i scenografia również....

Tomek R. (gość)

Po prostu rewelacja. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie spodziewałem się czegoś tak dobrze zaśpiewanego.

beata (gość) (Etam)

Byłam wczoraj i wszystkie kwestie były słyszalne , spektakl super aktorzy równiez oklaski dla aktorów na stojąco to chyba cos znaczy

Etam (gość)

W spektaklu główną rolę grają decybele! Przed czym ostrzegam osoby nie mające osłabionego słuchu. Uwaga - nie dotyczy młodzieży, gdyż ta już jest dotknięta tą "cywilizacyjną" chorobą.
W tym hałasie giną kwestie wygłaszane przez aktorów. Nb. jakość dźwięku w tym przypadku gorsza niż telefoniczna