Marsz Wolności i Suwerenności organizowany przez Nową Prawicę Janusza Korwina-Mikke przeszedł dziś w południe ulicami stolicy - od Placu Trzech Krzyży do Placu Zamkowego, gdzie na zakończenie odbyła się konferencja prowadzona przez liderów partii.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marsz Wolności i Suwerenności przeszedł przez stolicęCelem Marszu Wolności i Suwerenności jest zamanifestowanie naszego umiłowania dla kraju, w którym przyszło nam żyć, i który połączył nas Obywateli nie tylko wspólną bohaterską przeszłością, ale także dbałością o przyszłość oraz myślą o lepszym jutrze. Pragniemy stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, pozbawione agresji i przemocy.

Chcielibyśmy połączyć podczas Marszu radosną, rodzinną atmosferę oraz patriotyczne poczucie spełnienia obowiązku wobec Ojczyzny. Marsz Wolności i Suwerenności to okazja do podkreślenia naszego przywiązania i szacunku do znaczenia barw narodowych, a także wagi pojęć takich jak Polska, Ojczyzna, Naród i Wolność! - zapowiadali przed marszem organizatorzy wydarzenia.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Kaziu (gość)

  da si gdzies obejrzeć te zdjęcia w wyższej rozdzielczości ?
  Ten Orzel czy tez Bielik jest przepiekny

  Radykalny Front Polski (gość)

  Redakcja nic nie wspomina że również wczoraj trwała pikieta pod Krajową Radą Radiofonii i Telewizji w związku z ograniczaniem Wolności Prasy w Polsce. Cenzura na Całego w Tym Kraju.

  biuro@...

  Cieszę się że idea czystego kapitalizmu jest nareszcie zrozumiała, zwłaszcza dla ludzi młodych, którzy nie mają jeszcze problemu z logicznym myśleniem.
  Ziarno, które JKM sieje od wielu dekad nareszcie trafia na podatny grunt.
  Pozdrawiam wszystkich pragnących wolności gospodarczej i nie tylko, Z.E.J.

  Iza (gość)

  Wspaniały przykład pokojowej demonstracji. Atmosfera byla wspaniala (przynajmniej z przodu :)), pogoda dopisała. Brawa dla organizatorów. Za rok będę na pewno. A wladza niech sie pakuje!