kreacja z kolejcki Max Mara Wiosna-Lato 2011

kreacja z kolejcki Max Mara Wiosna-Lato 2011 (© AP Photo/Giuseppe Aresu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wzorowany na mediolańskim salon Max Marajuż 17 marca pojawi się w stolicy. Butik tej marki powstanie na Nowym Świecie i będzie jednym z największych w środkowo-wschodniej Europie.

Całkowita powierzchnia warszawskiego salonu wyniesie 276 m kw. Dwupiętrowy sklep z dwiema witrynami wychodzącymi na Nowy Świat przypominać będzie zamysł włoskiego studia "Duccio Grassi Architects" istniejący przy Corso Vittorio Emanuele w Mediolanie.

Będzie to prawdziwa gratka dla amatorek ekstrawaganckich kolekcji prosto z wybiegu. Obok klasycznych kolekcji linni Max Mara w salonie znajdą się najświeższe kolekcje z pokazów Max Mara Sfilata oraz płaszcze ziomwe z linii Max Mara Atelier. W swoim flagowym sklepie w Polsce marka zaoferuje również kolekcje Sportmax i Sportmax Sfilata.

źródło: warszawa.gazeta.pl


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!