Na terenie nowo wybudowanego meczetu na Ochocie podrzucono świńskie głowy. Sprawczyni tego wybryku, który jeden z polskich profili facebookowych poświęconych islamowi ironicznie określa mianem "eskalacji miłości do bliźniego", została nagrana na monitoringu.

Otwarty kilka dni temu Ośrodek Kultury Muzułmańskiej przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich powstawał od pięciu lat. Przeciwko jego powstaniu wielokrotne protestowano, a sam budynek został nawet ostrzelany z broni pneumatycznej. Teraz na terenie meczetu podrzucono świńskie głowy - zarówno wewnątrz, jak i na terenie parkingu.

Muzułmanie nie spożywają wieprzowiny i uważają to mięso za nieczyste.

Czytaj też: Syryjscy uchodźcy w Polsce. 160 chrześcijan wylądowało w nocy na Okęciu

- Oczywiście, gdy podobnego czynu w odwrotną stronę dokonał muzułmanin, mielibyśmy trzęsawisko w mediach przez następny tydzień - gorzko komentują administratorzy profilu Islam na polski i proszą o udostępianie postu w celu rozpoznania sprawcy.

Właśnie mieliśmy eskalację miłości do bliźniego. Na warszawski meczet był atak chamstwa, nietolerancji jak również akt z...

Posted by Islam Na Polski on Saturday, July 11, 2015

Czytaj także

  Komentarze (18)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  POLAK (gość)

  Zlikwidowany meczet w Łodzi (w Polsce) -------- WPISZCIE RODACY W GOGGLE, JAK ŻE BYŁO TO PRZEMILCZANE W MIEJSCU MECZETU W ŁODZI BĘDZIE MARKET, MOŻNA I TAK.CZAS NA MECZET W WARSZAWA OCHOTA, MOŻE BYĆ TEŻ MARKET.

  REALista (gość) (Mm)

  Głupeczku, meczety w Polsce były od dawien dawna. Jedź na wschód gdzie mieszka mniejszość tatarska, zobaczysz tam polskie meczety.

  oska (gość)

  Boze,co za dzicz!!!Zaloze sie,ze ta pani chodzi do kosciola, modli sie zarliwie i uwaza,ze kocha blizniego swego jak siebie samego.Polska od wiekow byla krajem tolerancji wyznaniowej.Przedstawiciele wszelkich religii znajdowali u nas schronienie przed przesladowaniami i doskonale sie asymilowali.Od wiekow mamy u siebie muzulmanow,jak i wyznawcow innych wiar.Nikomu to nie przeszkadzalo.Jesli zyja obok nas po swojemu i nie chca narzucac nam swoich regol wiary,to komu to przeszkadza?Ale komus przeszkadza-sa takie frakcje w Polsce, niestety,ktore sieja nienawisc,Do wszystkich!Do wyznawcow innych religii,do innych ras,do Zydow,doNiemcow,do Rosjan,do gejow i do wszystkich,ktorzy do tej bandy nie naleza!Az strach pomyslec co bedzie,gdy ta frakcja dojdzie do wladzy!!!Rezym koscielny i powrot do sredniowiecza.Ja jestem katoliczka,ale takiego katolicyzmu, pelnego nienawisci,nie uznaje!Cofamy sie w rozwoju drodzy rodacy!Do Mm-historia sie klania-to wlasnie Jan IIISobieski nadal ziemie na Podlasiu muzulmanom tatarskim.A sa oni w Polsce od 600lat i co?do tej pory wam przeszkadzali?Nie jestem za dzika imigracja,zwlaszcza obecnie,z krajow muzulmanskich,ale wielu z nich zyje tu prawie od zawsze,zasymilowali sie i tez walczyli od wiekow o wolna Polske.Niczego nam,katolikom nie narzucali,wiec pozwolmy im zyc godnie i wierzyc w co chca.To sie nazywa >tolerancja<,ale ta pani pewnie nawet nie zna takiego slowa....

  Mm (gość)

  Meczet w Polsce? Litości! Jan III Sobieski się w grobie przewraca. Pognał to dziadostwo a teraz my im meczety na naszym terenie stawiamy... Proszę o ufundowanie nagrody dla tej Pani.

  z zielonej wyspy (gość)

  Z innego artykułu: "Sprawczyni grożą nawet 2 lata więzienia".
  A co tam u Nergala? :)

  dada (gość)

  I bardzo dobrze.
  Trzeba raz na zawsze wyplenić z Polski tą brudną i plugawą religię.
  Nie można pozwolić aby stało się to co w Niemczech, Włoszech, Francji, Szwecji czy UK że się namnożyli i teraz praw swoich żądają, krzyże im przeszkadzają i święta Bożego Narodzenia etc.