Mela Koteluk wystąpi w Warszawie [bilety] Mela Koteluk wystąpi w Warszawie [bilety]

Mela Koteluk wystąpi w Warszawie [bilety] (© screen z youtube.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piosenkarka zaprezentuje się przed stołeczną publicznością 7 marca.

Mela Koteluk wystąpi w klubie Palladium przy ul. Złotej 9 w sobotę, 7 marca. Koncert odbędzie się o godzinie 20.00.

Mela Koteluk jest wokalistką i autorką tekstów. Na rynku muzycznym zadebiutowała w 2012 roku albumem “Spadochron”. Krążek zyskał sttuss "Platynowej Płyty". Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym. Płytę promowały trzy single: “Melodia ulotna”, “Wolna”, “Działać bez działania”, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem stacji radiowych. Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku.

W listopadzie 2014 roku ukazała się druga, autorska płyta Meli pt.: „Migracje”. Zapowiedział ją singiel zatytułowany “Fastrygi”, do którego powstał także teledysk. Utwór bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych, w tym w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

Koncerty to bardzo ważna przestrzeń dla Meli w komunikacji z fanami. Zdążyła już wystąpić zarówno w wielu klubach w całej Polsce, jak i na prestiżowych festiwalach: Open’er Festival, Coke Festival, Jarocin Festival czy Męskie Granie.

Bilety w cenie 42 i 49 zł

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!