MEMY po wyborach w USA. Donald Trump prezydentem, smutna Hillary Clinton [MEMY]

red.Zaktualizowano 
MEMY po wyborach w USA. Donald Trump prezydentem, smutna Hillary Clinton [MEMY] Zobacz też: Najlepsze momenty wyborów w USA w dwóch słowach: euforia i smutek [ZDJĘCIA] Internet
Donald Trump został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jak na tę wiadomość zareagowali internauci? Zobaczcie najlepsze śmieszne obrazki i MEMY po wyborach w USA.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.11.11 23:39:26

jestes ignorantem w sprawie ameryki wiec nie zajmuj glosu powinienes sie zajac pasieniem kaczek i gesi moze to umiesz

2016.11.10 22:59:54

Donald Trump na konwencji w Pittsburghu porównał przybywających do USA syryjskich uchodźców do konia trojańskiego. "Są rozlokowywani po całym kraju, tak jak sobie tego życzą. Może są właśnie koniem trojańskim?". "Wszystkich nielegalnych imigrantów należy deportować, ale potem pozwolić legalnie wrócić najlepszym i najuczciwszym z nich", "Meksyk wysyła nam swoich najgorszych ludzi jako nielegalnych imigrantów, tzn. morderców i gwałcicieli". GDZIE TU FASZYZM ??? A teraz NIEMCY: "Donald Trump chce wybudować mur na granicy z Meksykiem, a my w Neuperlach Sud też chcemy zabezpieczenia przed uchodźcami"- mieszańcy przedmieścia Monachium - Neuperlach Sud. Właśnie budują mur, wyższy od słynnego berlińskiego muru. Albo Niemcy to faszyści, albo coś jest nie tak z waszymi uchodźcami !!

2016.11.10 19:46:42

To stara panna i dewota

2016.11.10 16:09:51

co dziś ćpałaś??bo kmpletnie zlasowało ci resztki mózgu..że też taaaka rozdziawia japę.

2016.11.10 16:02:36

jeszcze zapłaczesz gorzkimi łzami za tym lewactwem jak ci na wojnie,która wkrótce wybuchnie urwie jaja.rzeczywiśtośc to nie gra.kolejnych żyć nie dostanieszz glupi smarku

2016.11.10 16:00:23

ile masz lat siuśmajtko?

2016.11.10 13:26:26

Soros już finansuje KOD w USA i robi zadyme na ulicach.

Zainwestował w Hilary tak jak szerokie grupy innych bankierów i mediów i kasa poszła w błoto.

2016.11.10 10:02:04

typowy pisowczyk... zależnie od koniunktury dopisany do partii i ukierunkowany... na własny interes... a dodatkowo tylko BA.. please wyższe wykształcenie...

republikanin - trzykrotny rozwodnik... hipokryzja paranoidalna

głosowali na niego leśni dziadkowie...

nie mówię że Hilary byłaby lepsza... zona kłamliwego prezydenta... please...

najgorsze w tym że to przykład adekwatny do Polski... bajki.. i mrzonki za które za chwile ludzie zapłacą, tyle tylko że w przypadku USA... będzie to miało wpływ na resztę świata

2016.11.10 08:37:25

To mało ważne, że Hillary Clinton przegrała. Najważniejsze, że w szoku z niedowierzaniem są Niemcy i Bruksela!

2016.11.09 21:20:50

Jeszcze tylko Francja i lewaki przestaną w ogóle kandydować, będą tylko podstakiwaś na protestach jak KOD bo będą już wiedzieć że demokracja ich wykosi

2016.11.09 20:01:44

Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,

to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!

Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!

Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pejsatych lewaków, mająca za cel zniechęcić ludzi do głosowania.



2016.11.09 18:30:55

a co może złodziej i kapuś tusk ??? przez dwa lata otworzył bramy dla imigrantów, wyprowadził anglików z unii i regularnie donosi na polskę !!! a teraz będzie donosił na USA że demokracja zagrożona bo wygrała jedna opcja i ma wszystko parlament, kongres, prezydent. Kijowski,petru,komorowski,szetyna mogą teraz organizować pikiety w USA i UNII

2016.11.09 12:13:18

Po wyborze Dudy,"nasze" mendia znów dostały wścieklizny macicy:)Kłamczucha i zadeklarowana przeciwniczka Polski przegrywa..Olejniki,Lisy,Kuźniary i inna czerwona swołocz - zobaczyć wasze miny,bezcenne!

2016.11.09 11:52:52

2 poprawka. Nie zapominajcie, że ona chciała odebrać prawo posiadania. To zapewne nie spodobało się niezdecydowanym i nawet części Demokratów... W Polsce się o tym zapomina, ale to był ważny punkt debaty. Tym bardziej, że będzie mianował sędziego, a to sąd uratował prawo do posiadania.



Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-wybory-w-usa-relacja-na-zywo-4,nId,2303431#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox