Memy z Jarosławem Kaczyńskim. Internauci nie odpuszczają prezesowi

redZaktualizowano 
Memy z Jarosławem Kaczyńskim. Internauci nie odpuszczają prezesowi Memnewsa.pl
Internet jest bezlitosny, szczególnie dla polityków. Polacy nie odpuszczają rządzącym, którzy są najczęstszym obiektem internetowej satyry. Zobacz najciekawsze memy z prezesem PiS. Kliknij w zdjęcie, by wyświetlić galerię.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.07.15 09:37:29

ryży może nie, ale fałszywy na bank i z wielkim bagażem "nienormalności" na garbie.

2016.07.14 08:14:27

izabela to bylo najlepsze ze OFE zostalo zlikwidowane.Byl to niewypal prof.Góry tak jak w Argentynie,Chile bo OFE przyszly wlasnie stamtąd.Jeszcze bedziecie dziekować jak zrozumiecie ile rzez to straciliby przyszli emeryci.Juz rzad Leszka Millera chcial zlikwidowac OFE a pozniej Kaczynski sie do tego przymierzal.Pozatym gdybyś widziala Tuska z bliska to nie powiedzialbys ze jest ryży

2016.07.14 07:23:27

nie przeszkadzało ci jak ryży zrobił skok na OFE? Hipokrytka

2016.07.13 22:25:25

Jedno jest niepodważalnie widoczne : PIS realizuje program z którym szedł do wyborów i choćby po trupach byłych układów PO i PSL , lewackich układów Putin - Merkel -Bruksela będzie realizował program czy się to komuś podoba czy nie. Kaczyński realizuje program z głębokiego przekonania i to boli globalnych łapówkarzy.Powoli kończy się traktowanie Polski i Polaków jak plantacji bawełny. Wolność nie polega na trzepaniu pośladkami po asfalcie z pawim piórem w pupie.

2016.07.13 20:30:22

Kaczyński jest największym psycholem polskiej polityki, uruchomiły skrajne nacjonalistyczne siły, ludzi zakompleksionych żyjących wspomnieniami z PRL i inne ciemnoty , to typowy socjalista nie mający tak na prawdę żadnego pomysłu na Polskę, Nigdy by już nie doszedł do władzy gdyby nie wydarzyła się Katastrofa Smoleńska taka jest prawda , mały samotny człowieczek który robi zło w Polsce

2016.07.13 16:47:23

jaki wpis takie memy. gdyby ten Facet miał kompleksy, to już byś tu nie pisał. gdyby zaś nie myślał przyzwoicie o Polsce to w wyborach nie zmiażdżyłby wszechobecnego "post-patafianizmu". dokonał czegoś wielkiego i mam nadzieję dokonuje.

2016.07.13 15:45:14

Jest to stary facet z kompleksami bez rodziny i próbuje fikać bo żyje w świecie w którym razem z bratem "ukradł księżyc" a chce po sobie coś zostawić a pozostawi pogorzelisko długi zrujnowany Kraj który następne pokolenia będą długo odbudowywać ale to zaślepieni jego wyborcy nie widzą.

2016.07.13 12:20:23

znowu płatny cwaniaczek kryje się pod pseudonimem "red."? jaki rejwach. wreszcie Polacy mają swoją reprezentację. 20 mbaniek w polskie dzieci, w porównaniu do biliona zaciągniętego i często wyrzucanego w błoto i na zwykłe przekręty. jest pewna różnica. nie dajcie się manipulować. pewne portale i polskojęzyczne media dostają ostatnio szału. kłamstwa, oszczerstwa z ludzi nobliwych stały się normą. dezinformacja, obłuda i fałsz wyznacznikiem.

2016.07.13 12:20:00

widac sovieckie bękarty ze jestescie za PO. rezydenta poznania na zbity ryj a was spowrotem do kolchozu

2016.07.13 12:16:45

zrobcie sobie z waszym ryzym ch…jem tuskiem

2016.07.13 11:19:40

Jeszce chwila, już szykują skok na OFE, dochodzimy do 3% długu a wg. Unii nie możemy go przekroczyć, za chwilę opodatkują karnety pracownicze sportowe.

2016.07.13 09:07:10

Akurat trolle to wymysł pisowski z okazji ostatnich wyborów, warto poczytać w necie o tym a i owszem.

2016.07.13 09:00:57

PIS narobilo więcej dlugu za pół roku niz poprzednia wladza za rok.Ostatnio nawet sam Morawiecki strzelil sobie w kolano stwierdzeniem że 500 + kosztuje państwo jak na razie 20 miliardów złotych.Claro wlasnie z internetu infarmacja że za wpisy przeciwko poprzedniej władzy od 1.5 do 3.5 zlotego dostajecie.Bylem zwolennikiem Pis-u ale to co oni teraz robią odrzuciło mnie od nich (datki na Rydzyka,transport pomnika przez wojsko,gospodarka)

2016.07.13 08:44:17

Za tymi memami stoją wyspecjalizowane grupy, które robią to za publiczne pieniądze! Wpisy antypisowskie też robione są w większości przez opłacanych trolli. Polecam, warto zapoznać się z tym tematem. Informacje można znaleźć w Internecie.

2016.07.13 08:42:06

No dawno się tak nie uśmiałem - No fajnie,że 500+, a czy wiecie skąd się biorą tam te pieniądze? Lepiej by było spłacać długi zaciagnięte przez PO i naprawiać ten chory kraj, ale full socjal to lepsze rozwiązanie...



PiS rządzi lepiej od PO co nie czyni ich wcale dobrymi rządzącymi.

2016.07.13 08:41:32

No dawno się tak nie uśmiałem - No fajnie,że 500+, a czy wiecie skąd się biorą tam te pieniądze? Lepiej by było spłacać długi zaciagnięte przez PO i naprawiać ten chory kraj, ale full socjal to lepsze rozwiązanie...



PiS rządzi lepiej od PO co nie czyni ich wcale dobrymi rządzącymi.

2016.07.13 07:37:36

Może i byłoby to śmieszne gdyby nie fakt, że publikują to polskojęzyczne media, które utraciły wpływ na "kartofle". Panie prezesie zdrówka życzę.

2016.07.13 01:34:47

Dlaczego wy się śmiejecie. Czy Tusk dał wam 500+? A Jarosław owszem. Jeszcze pan prezydent Duda obniży wiek emerytalny, to wtedy zobaczycie, co TA władza potrafi zrobić. PO wam wszystko zabierało, a PiS teraz wam będzie dawał. Następna kadencja też dla PiS 100 x TAK!!!

2016.07.12 22:44:24

Szef się starzeje ,a lata swoje robią.

2016.07.12 22:44:24

Szef się starzeje ,a lata swoje robią.

2016.07.12 22:41:10

Widać że Bozia ci rozumu poskąpiła!!!!!!