Memy z Kwaśniewskim. Zobacz najlepsze obrazki! [GALERIA]

Karolina KowalskaZaktualizowano 
Memy z Kwaśniewskim. Zobacz najlepsze obrazki [GALERIA] Facebook/Memy o Kwaśniewskim
Memy z Aleksandrem Kwaśniewskim dotyczące alkoholu zawładnęły internetem. Powstało kilka profili na facebooku pełnych obrazków z byłym prezydentem w kontekście napojów wysokoprocentowych. Też je lubicie? Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze, naszym zdaniem, "memy z Kwachem".

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.10.31 13:15:54

Nie bylo nerwowki bo kazdy kryl kazdego ,byly chore uklady

2016.01.18 15:47:38

Zapraszamy serdecznie na wyprzedaż bezpieczeństwa!

Monitoring zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych.

Przystępne ceny, atrakcyjne rabaty i odpowiednia porada fachowca.



Eltrox.pl ul. Gliwicka 241 RYBNIK.

Tylko 21.06.2016 r.

2015.12.29 16:46:10

Kwaśniewski polityk z powołania ,może i pijak ale kto z nas nie pił- pije albo będzie pił i tak był i jest 100% lepszym PREZYDENTEM niż duda .Prezydent musi mieć własne zdanie ,honor i nie być sterowany i to jeszcze przez takie N.I.C Jakie chaki musi mieć kaczka na naszych rządzących że się go tak boją i robią czego kaczka rząda Chyba mają swój rozum no chyba ze są na pro--ach albo mają nowe ZIOŁO

2015.12.20 13:06:48

Pamietajmy ze tzw konstytucja polska jest tyle warta co tzw TK, i POstkomunistyczni zbrodniarze ktorzy ja napisali dla siebie samych.To PIS lub ktos inny musi zrobic w tym kraju szambie porzadek.

2015.12.18 22:16:24

TZW. Peło, w czasie ośmiu lat rządzenia , aż 81 razy nie dostosowało się do orzeczeń TK. Tyle razy złamali konstytucję!Z drugiej strony, ową konstytucję

napisał żyd, choć , w referendum, większość Polaków ją zaaprobowała!

2015.12.17 23:18:05

Najlepszy Duda amator

2015.12.14 11:26:38

Kwaśniewski nie jest prezydentem od wielu lat.... To świadczy tylko o głupocie i kompleksach twórców tych "dzieł" a nawet o tchórzostwie bo " skoro nie rządzi to co mi może... a może coś w temacie bieżącym drodzy twórcy dzieł wekomonycha co boita się=)))

A w naszym mieście to chyba nuda, nuda skoro takie bzdety się wygrzebuje =)))

2015.12.12 23:40:06

Alkohol jest dla ludzi.Przy naj miej za niego ,nie było takiej nerwówki jak teraz.W dzisiejszych czasach to same cuda!Czary mary. Hokus pokus.Trele morele, benc.

2015.12.12 17:39:05

trojca AGENCI SB PREZYDENCI -tak wygladala polska agentow ubekow prezydentow -jaki miny zalobne na pogrzebie mordercy jaruzela kolegi ojca kwacha tez mordercy polakow bolek to lal w kosciolach do kropielnicy a bulo napier....ny po krzeslach skakal WSI to jego brac czyli wspolniki mordercow polski i polakow.dzis CINKCIARZE ZYDOKOMUNY OLIGARCHY ALGANOWA-ABY ZYLO SIE LEPIEJ -ZYDOSTWUDZIADOSTWU KOMUNISTYCZNEJ POLSZY JEGO MAC

2015.12.10 22:45:11

Aleksander był spoko gość, mówcie co chcecie. A że się napił czasem? No to co? Jego sprawa, jego wątroba.

Inteligentny, nie chamski, sympatyczny, Jolka ładna babka, elegancka, nie było za ich czasów takich horrorów jak później i takich afer. Lech K. z żoną też byli ok. Ale później, to lepiej nie mówić.

Nawet memy o Olku są sympatyczne, takie dobroduszne, bez jadu i zawiści, ot trochę kpiny, ale Olek czytając to by się uśmiał, bo facet miał klasę.