(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rock, metal, hard core i tym podobne ciężkie brzmienia to sposób na udany wieczór dla ludzi lubiących zaszaleć. Pogo i niepowtarzalny klimat dodatkowo podkręcają atmosferę. Jeśli do tego doda się trzy kapele tworzone przez młodych entuzjastów takich dźwięków, impreza po prostu musi się udać.

Bydgoskie Smoking Kills uraczą swoich fanów utworami punkowymi i z nurtu hard core. Kapelę tworzy piątka młodych ludzi: z czterema chłopakami występuje jedna dziewczyna - wokalistka, Mariola Piernicka.

Gniewni, jak przystało na pięcioosobowy skład z Gniewu nad Wisłą, grają mocno i psychodelicznie. Ich nazwa - Furia, odwołuje się do demonów świata podziemnego z mitologii rzymskiej. Muzyka stoi na pograniczu heavy, metalcore, moshHC i trash.

Kolejna kapela, tym razem czteroosobowa, pochodzi z Grudziądza. Zespół Istnienie swoją pierwszą płytę "Eibeic Az Ermunagrał" trzy lata temu. Rok później wydał kolejną, ale już we własnym zakresie. Na swoim koncie mają głównie koncerty w mniejszych miastach.

Wszystkie kapele, po wielu zmianach osobowych (i w nazwach) i ukształtowaniu się zgranych bandów, na swoim koncie mają już niekwestionowane sukcesy, nie tylko płyty, ale również wyróżnienia. Na szeroką wodę wypłyną i dadzą się poznać bliżej warszawskiej publiczności dzisiaj w klubie No Mercy (ul. Bema 65).

Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich miłośników death, trash, heavy i HC. Wejście na imprezę kosztuje 10 zł. Start o godz. 19.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: