Michał Kubiak zasila przyjęcie AZS-u Politechniki Warszawskiej

Michał Kubiak zasila przyjęcie AZS-u Politechniki Warszawskiej (© Fot. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nowy sezon nie zapowiada się dobrze dla warszawskiej drużyny. Po zajęciu piątego miejsca klub miał wzmacniać struktury, tymczasem z klubu odchodzą czołowi zawodnicy.

Z AZS-u odszedł Zbigniew Bartman, który zrealizował kontrakt z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Czy taki sam los spotka młodego przyjmującego, Michała Kubiaka? Nadchodzący sezon będzie dla kibiców niespodzianką. Zawodnik może dalej zagrać w warszawskim AZS-ie lub dołączyć do drużyn Pallavolo Padwy lub Jastrzębskiego Węgla.

Przyjmujący, dzięki dobrej grze w Politechnice, zdobył poparcie trenera reprezentacji Polski. Anastazi włączył zawodnika do narodowej kadry. Odejście Kubiaka z klubu może zaszkodzić AZS-owi. Nowy sezon, zamiast obfitować w sukcesy, rozpocznie się zmianami i stratą dwóch czołowych zawodników.

Politechnika zaproponowała zawodnikowi podwyżkę. Czy Kubiak zostanie w warszawskim klubie? Czas pokaże.

źródło: sports.pl

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!