Złota 44 urosła do 192 metrów wysokości. Luksusowy apartamentowiec, który ma 52 piętra, zostanie oddany do użytku w tym roku. W środku znalazło się kilkaset mieszkań z widokiem na całą Warszawę, sterowane centralnym panelem, urządzone wedle uznania. Mieszkańcy mogą korzystać z piętra rekreacyjnego z mini-kinem, salą do golfa, basenem czy jacuzzi znajdującym się na tarasie. Wśród przyszłych lokatorów Złotej 44 jest też piłkarz Robert Lewandowski. Zajrzeliśmy do środka budynku. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  rambo (gość)

  apartamentowiec sztos, nie ma co :) mamy się czym chwalić przed Europejczykami z zachodu, tej klasy budynków i to szczególnie tak nowoczesnych wbrew pozorom nie jest jakoś dużo na naszym kontynencie

  Gość (gość)

  Nadal mają tam 1 miejsce parkingowe na apartament? Bo podobno chcieli oszczędzić... Ciekawe gdzie parkuje rodzina i znajomi...Może to mieszkania socjalne ;-)