Dwóch sprawców kradzieży blachy miedzianej zatrzymali policjanci z Józefowa. 19-letni Paweł N. i 58-letni Andrzej G. prawdopodobnie mają na swoim koncie kilkanaście tego typu przestępstw. Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj po południu mieszkaniec Józefowa przekazał telefoniczną informację, że w jednym ze skupów złomu znalazł elementy wykonane z blachy miedzianej, które zostały skradzione z jego ogrodzenia. Dyżurny komisariatu natychmiast skierował mundurowych we wskazane miejsce.

Policjanci bardzo szybko ustalili, że skradzioną blachę do punktu skupu przynieśli 19-letni Paweł N. i 58-letni Andrzej G. Złodziejski duet został zatrzymany. Paweł N. wpadł dwie godziny po zgłoszeniu, a jego kompan w przestępczym procederze wieczorem. Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Wiele wskazuje na to, że mają na swoim koncie kilkanaście tego typu przestępstw.

Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty kradzieży, a policjanci będą wnioskowali o zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci dozorów policyjnych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!