Miss z lat 30. Dzisiaj nie miałyby żadnych szans! [zdjęcia]

Misski z lat 30. XX wieku na organizowanych dzisiaj konkursach piękności nie miałaby szans. Zobaczcie galerię zdjęć udostępnionych przez NAC.

Narodowe Archiwum Cyfrowe udostępniło zdjęcia miss, które korony zdobyły w latach 30 XX wieku. Na zdjęciach zobaczymy m.in. Miss Universe, Miss Polonię, Miss Francji, Austrii czy Filipin. Zdjęcia pochodzą ze zbiorów **

Narodowego Archiwum Cyfrowego

**

Porównajcie zdjęcia missek z lat 30. z fotografiami kandydatek do Miss Universe 2015:

Uff, jak gorąco... Kandydatki do tytułu Miss Universe 2015 przygotowują się do finału [ZDJĘCIA]**

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Wideo

redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.10.2016, 16:38

Podzielam Twoje zdanie.Uroda wielu dziewczyn z tych fotografii jest bezdyskusyjna.

28.12.2015, 11:43

Cóż,to nie zależy od samej urody.Kiedyś nie było tyle kosmetyków i makijaże były uboższe,także proszę się nie dziwić i nie porównywać miss z tamtych czasów do współczesnych,ponieważ te dziś mają tyle tapety na twarzach,że ciekawe czy by były równie piękne w bardzo delikatnym makijażu lub bez.

05.03.2015, 10:10

Herta i Zofia b. piękne. Herta wygląda jak Sissi. Poza tym normalne kobiece figury, a nie jakies patyczaki.

14.02.2015, 20:59

Ale jesteście tępi .............................w tamtych czasach czyli kilka dekad temu fotograficy też używali retuszu i to widać na starych zdjęciach waszych babć a raczej prababć i pradziadów a na konkurs żadna nie stanęła bez makijażu i stylizowanych - mocno zlokowanych i farbowanych włosów i wydepilowanych brwi i nóg i nawet treski miały dopinane a biusty często wypełniane tzw skarpetami i miały szyte specjalną bieliznę uciskową..... Więc jak świat światem zawsze retuszowano urodę zwłaszcza do celów artystycznych i w kręgach gdzie uroda była wartością nadrzędną ! Zacznijcie interesować się historią świata i epokami a bielmo z oczu i nienawiść do współczesnych gwiazd nieco się w was przytęperuje - matołki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.02.2015, 07:15

Rzeczywiście - nie mają botoksu, napompowanych ust i wyglądają jak kobiety a nie prawie dwumetrowe cyborgi bez talii - dziś nie miałyby szans

07.02.2015, 20:01

Zależy kto i co lubi. Szczerze mówiąc, ja tam na tych zdjęciach mogę dopatrzyć się tego czegoś, co powinna mieć dziewczyna z tym tytułem. Mogę się wam wydawać nieco dziwakiem, ale te dziewczyny też mi się podobają. Powiem więcej, one są ładniejsze od niektórych, którym dziś się wydaje, że ładnie wyglądają.

25.01.2015, 19:03

Dla mnie te kobiety na zdjęciach są piękne i według kanonów obowiązujących w tamtych czasach musiały być wyjątkowe skoro zdobyły tytuły. Ciekawe jak teraźniejsze miss będą oceniane za 100 lat, też będzie beka ze sztucznych biustów, nosów, włosów, ust itd.

23.01.2015, 14:43

Calkiem niezłe, nie podobaja mi się jedynie Austriaczki i Francuzka, no a miss Katowic powinna mieć o 1/3 krótsze brwi;)

23.01.2015, 12:39

Bardzo fajne babeczki.A teraz to same pudernice

22.01.2015, 21:30

Wszystkie są piękne i naturalne-bez podróbek!!!
Dzisiejsze miski to wieszaki po przeróbce lekarskiej. A we łbie pusto.

21.01.2015, 13:37

przynajmniej naturalne a nie- sztuczne włosy ,sztuczne usta ,rzęsy ,zęby wybielane i prostowane itd. itp...

21.01.2015, 12:58

To raczej te suche,plastiki nie miałyby szans z tymi eleganckimi paniami.

20.01.2015, 20:51

niektóre mają piękne rysy twarzy i figury też całkiem całkiem, nie jest źle

20.01.2015, 17:03

To są naprawdę piękne kobiety. Jeśli jednak porównać ich kształty chociażby z kandydatkami do tytułu Miss Universe, to widać, że wśród kanonów urody forsowanych przez jurorów tego typu konkursów są jednak inne typy.