Ukradł ponad tonę cementu i przewiózł łup daewoo tico

Ukradł ponad tonę cementu i przewiózł łup daewoo tico (© KSP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci nie mogą się nadziwić jak ważące około 700 kg auto mogło przewieźć ponad tonę ukradzionego cementu.

Oglądaj zdjęcia »


Do nietypowej kradzieży doszło w weekend. Patrolując podwarszawski Stanisławów policjanci zauważyli daewoo tico, które niemalże tarło podwoziem o asfalt. Kiedy zatrzymali auto do kontroli ze zdumieniem stwierdzili, że tico jest wypełnionie po sufit workami z cementem.

Udostępnij artykuł na Facebooku

W niewielkim samochodzie było łącznie 45 worków, każdy ważący po 25 kg, co dawało łącznie ponad 1100 kg ciężaru. Tymczasem tico ma niecałe 400 kg ładowności. Drobnej postury kierowca siedział wsunięty między worki, widać było, że z trudem prowadził auto.

Okazało się, że 60-letnie mężczyzna, znany już wcześniej policji, ukradł cement z budowy w pobliskiej wsi Ładzyń. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Zobacz również:

Mega domówka u Andrzeja w Markach [foto+wideo]

Tak się zmieni bulwar nad Wisłą [wizualizacje]

NAC VII SuperFinał. Futbol amerykański na Narodowym

Otwierają lotnisko w Modlinie. Przetestuj je!

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xxx (gość)

sprostowanie. Nie policjanci ale policjant i żandarm. http://www.infotuba.pl/spoleczenstwo/ludzie/tona_kradzionego_cementu_w_daewoo_tico__a18083.xml