Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce powoli się rozkręcają. Na polskich arenach i w strefach kibica nie brakuje pięknych kobiet. Wzorem piłkarskiego mundialu, postanowiliśmy stworzyć galerię najładniejszych dziewczyn, które kibicują siatkarzom.

Przy każdym wielkim turnieju piłkarskim zasypywani jesteście materiałami w stylu "Miss kibiców" i "piękności na trybunach". Dlaczego nie zrobić tego przy okazji siatkówki? Przecież tam również nie brakuje ślicznych dziewczyn. Dodajmy do tego, że Mistrzostwa Świata odbywają się w naszym kraju, to już mamy pewność, że urodziwych kobiet nie zabraknie.

Uwaga! Materiał będziemy aktualizować przez okres całych Mistrzostw Świata.


Znasz się na siatkówce? Sprawdź się w ekstremalnym quizie po I fazie MŚ

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  kibic z prowincji (gość)

  Polscy kibice mieszkający w Polsce płacący abonament telewizyjny nie mogą oglądać meczów Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w piłce siatkowej odbywających się w Polsce.Czy my na pewno mieszkamy w Polsce? Zostało nam oglądanie zdjęć kibicujących dziewczyn i skreślenie podczas najbliższych wyborów wszystkich odpowiedzialnych za takie traktowanie Polaków.

  Kibic (gość)

  Nigdy nie myślałem, że to powiem ale najładniejsza była Niemka na zdjęciu nr 6 ;-) A większość szału nie robi. Ale to jest kwestia gustu.

  Majka (gość)

  Stram Live HD

  Belgium vs Puerto rico
  streamvid.tv/cDUvchHj

  Venezuela vs Cameroon
  streamvid.tv/BSmIKLtS