Budowa mostu Północnego wchodzi w kolejny etap. W nocy drogowcy zamknęli po jednym pasie wewnętrznym w każdą stronę ul. Pułkowej i ul. Wybrzeże Gdyńskie (na odcinku od estakad bielańskich do ul. Farysa).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Budowa mostu Północnego wchodzi w kolejny etap. W nocy drogowcy zamknęli po jednym pasie wewnętrznym w każdą stronę ul. Pułkowej i ul. Wybrzeże Gdyńskie (na odcinku od estakad bielańskich do ul. Farysa). Wolne będą tylko po dwa pasy. Zmiany spowodowane są faktem, że w tym miejscu chcą rozpocząć prace przy budowie kładki dla pieszych. Kierowców czeka 1,5 miesiąca sporych utrudnień, bo te ulice stanowią przecież ruchliwą wylotówkę na Gdańsk.

- Natężenie ruchu jest teraz niewielkie, więc trzeba to wykorzystać - mówi Agata Choińska, rzecznik Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Urzędnicy nie chcą tracić ani dnia z harmonogramu. - Problemy oczywiście będą, zwłaszcza przy powrotach z wakacji i wczesną jesienią, kiedy warszawiacy już z nich wrócą. To jest niestety nie do uniknięcia - dodaje.

Jeszcze pod koniec sierpnia zmiany organizacji ruchu czekają również okolice ul. Modlińskej - w rejonie ul. Świderskiej i ul. Obrazkowej na osiedlu Tarchomin na Białołęce. - Obecnie projekt jest u miejskiego inżyniera ruchu - tłumaczy Agata Choińska.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!