Upalnych dni będzie coraz mniej, ale końcówka sierpnia zapowiada się gorąco. Wszystko za sprawą muzycznych i kulturalnych wydarzeń, które czekają na nas w klubie Plac Zabaw oraz Barce. Przedstawiamy najciekawsze z nich.

W lipcu i w sierpniu trwa kolejna, ósma odsłona Lado w Mieście, czyli subiektywnego przeglądu najciekawszych projektów muzycznych organizowanego przez Plan B i wytwórnię Lado ABC. 24 sierpnia na Placu Zabaw zagra Kaitlyn Aurelia Smith. Wystąpi również zespół Cool Maritime. Smith – amerykańska kompozytorka i producentka będzie promowała swój trzeci krążek „The Kid.” Premiera albumu zapowiedziana jest na początek października. Cool Maritime jest twórcą klipów takich artystów jak Björk, Grizzly Bear czy Animal Collective. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00.

25 sierpnia w Barce zagra Niedźwiedź. To artysta nieprzewidywalny. Jedyne, czego możemy być pewni to energetycznych dźwięków. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22.00.

W dniach 25- 26 sierpnia Grupa Slow organizuje Slow Market w wydaniu nocnym. Imprezy do białego rana w towarzystwie dobrego jedzenia to zawsze dobry pomysł. Wydarzenie odbędzie się w godzinach: 20-4.

Dodatkowo, w dniach 26 0 27 sierpnia Targi Jedzeniowe odbędą się w godzinach 12-20.

W niedzielę od godziny 12 do 15 odbywać się będą także warsztaty rowerowe. Pumptrack na Placu Zabaw - Szkolenie dla dzieci i dorosłych to świetna zabawa.

- Jazda na pumptracku uczy refleksu, pewności siebie, obycia ze sprzętem rowerowym i rozwija zmysł równowagi. Jest świetnym treningiem zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych zawodników – przekonują organizatorzy wydarzenia.

Tego samego dnia Plac Zabaw zaprasza na spektakl inspirowany dla dzieci „Nikt nic nie wie”. Młodzi widzowie będą mieli szanse współtworzyć teatralne widowisko, być jego integralną częścią. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.

Czytaj więcej: Weekend Sportów Amerykańskich. Duża impreza na miejskiej plaży [PROGRAM]


Zobaczcie też: Forever 21 w Warszawie. Tłumy na otwarciu kultowego sklepu [ZDJĘCIA, WIDEO]

28 sierpnia upłynie pod znakiem filmu. Wówczas w Planie Zabaw kolejne wydarzenie z cyklu: Spotkanie + Film. Tym razem będzie o podróżach kulinarnych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.

W klimacie filmowym pozostaniemy również następnego dnia. O godzinie 21 w Placu Zabaw obejrzymy obraz w reżyserii Pawła Łozińskiego pod tytułem „ Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham”. Co może wyniknąć ze spotkania dwóch kobiet w gabinecie psychoterapeuty?

W środę, 30 sierpnia Plac Zabaw zaprasza na Wieczór Krótkich Gier na Placu Zabaw w ramach Klubu Komediowego. W czwartek odbędzie się kolejny koncert z cyklu Lado w Mieście. Tym razem na scenie wystąpi 1988 i Zebry A Mit. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.


Zobaczcie też: Tańczą, kiedy dopiero się budzisz. "Technoranki" w Warszawie

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qqq (gość)

Artykuł w kategorii
Polska > Wiadomości > Muzyka, film i warsztaty rowerowe.
Napiszcie gdziekolwiek że to w Warszawie, są też inne miasta jakbyście zapomnieli