18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nagi protest. Kontrowersyjne zdjęcia w słusznej sprawie [ZDJĘCIA 18+]

W Barcelonie odbył się protest osób walczących o prawa zwierząt. Bez ubrań jego uczestnicy walczyli o prawa bezbronnych istot, które są na co dzień zabijane do tworzenia futer. Ludzie pomazani czerwoną farbą wyglądającą na krew położyli się w grupie, by w ten sposób wyrazić swój sprzeciw i nagłośnić problem zabijania zwierząt.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.12.2016, 22:23

i co został tylko szczaw na nasypie kolejowym

15.12.2016, 13:32

Poczekajmy jeszcze trochę, człowiek to też zwierzę! Podobne zdjęcia z Aleppo na nikim wrażenia nie robią a przecież ludzie nie dla futer są zabijani.

14.12.2016, 19:05

W Hiszpanii ciepło,więc sobie miłośnicy zwierząt mogą protestować na golasa.A potem włożą swoje buty ze skóry,paski i torebki i pójdą zjeść jakiegoś steka w ulubionej knajpce.

14.12.2016, 15:12

to, że się napisze 18+, nie gwarantuje że biedne dzieciaki 12- nie wejdą i nie obejrzą tych zdjęć. i że nie będzie to miało wpływu na ich psychikę. jak widać w podbitym medialnie kraju, wszystko można...

13.12.2016, 21:54

banda oszołomów

13.12.2016, 12:19

co ten degeneracki portal znowu wrzuca??!!!!!!
Spotkamy sie w Sądzie

13.12.2016, 10:36

A kiedy ostatnio słyszałeś o wyprawianiu ludzi na skóry?
Poza tym zawsze jak ogarnie cię chęć popisania się własną ignorancją zadaj sobie pytanie: co ty zrobiłeś dla innych?

13.12.2016, 09:51

Znowu ulubiona zabawa anonimowego redaktorka "łapkami". Kiedy ci się to nie znudzi. Faktem jest, że od tego w ciążę się nie zachodzi...

13.12.2016, 09:45

zapraszamy u nas na marsze "alimenciarzy" - futer tam dostatek :)

12.12.2016, 22:50

A co na to rabin.

12.12.2016, 19:50

Pipy i Wacka się już nie goli! Szkoda, że u nas tak nie protestują... Przytuliłby się człek i jeszcze coś dziabnął przy okazji?

12.12.2016, 15:25

A krzywdzeni ludzie to co???

12.12.2016, 15:24

Po komentarzach widać, że wielu chciało by być zwierzętami.
I oczywiście butów skórzanych nie noszą, pasków, torebek, a i mięsa nie jedzą... Trochę to takie zaklamane...
A od tych zwierząt ważniejszy jest chyba człowiek...

12.12.2016, 15:12

Ja również uważam,że słusznie protestują,każdy sposób jest dobry szkoda tylko że tak mało ludzi reaguje na krzywdę zwierząt a przecież w większości siła i może by osiągnięto i wywalczono konkretne prawa dla zwierząt i je przestrzegano oraz egzekwowania.Zgadzam się też z tą wypowiedzią., Polacy naród katolicki a okrucieństwo do zwierząt wielkiei a religijność kończy się zaraz po wyjściu ze mszy w kościele!

12.12.2016, 11:27

Słusznie protestują, taki "człowiek" który mieni się katolikiem, pała dobrocią i miłością (ale tylko teoretycznie na pokaz) morduje zwierzęta i obdziera ze skóry, bo musi wyglądać, bo musi się przed drugim idio..tą pokazać.

12.12.2016, 10:10

co za obciach nawet pip nie wygoliły zarośnięte ohyda