18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nagie dziewczyny będą czytać patriotyczną literaturę [zdjęcia]

Warszawa będzie trzecim miastem w Europie, gdzie rozebrane kobiety będą czytać książki ku uciesze publiczności.

11 listopada o godzinie 19.00 w warszawskim kluboteatrze Dzika strona Wisły, odbędzie się pierwszy raz w Polsce Naked Girls Reading. To projekt, który powstał w 2008 roku w Chicago. Dziś odbywa się aż w 18 miastach na całym świecie. Nazwa w tym wypadku nie jest metaforą. Dziewczyny będą czytać książki. I będą nagie.
- Bo nie ma nic piękniejszego i bardziej intymnego, nieprawdaż? - czytamy na Facebooku wydarzenia.

Producentką warszawskiego rozdziału Naked Girls Reading jest Betty Q - mama polskiej burleski. Zaprosiła do współpracy rodzime performerki burleski, aktywistki, pisarki, tancerki i aktorki. Nad wyborem literatury razem z dziewczynami pracuje Marta Konarzewska - odpowiedzialna za tematykę i literacką stronę projektu polonistka, krytyczka i scenarzystka.

Pierwsza edycja polskiego Naked Girls Reading przypada na 11 listopada - Święto Niepodległości. - Będziemy czytać o niepodległości, niezależności, wolności i wyzwoleniu. Będą oficjalne odezwy, ale i intymne dzienniki. Będzie literatura piękna i piękno nagiej lektury - mówią organizatorzy.

Bilety: 50zł

Większość zdjęć pochodzi z amerykańskiej strony www.nakedgirlsreading.com i zostały opublikowane za zgodą redaktorów serwisu.

Zobaczcie jak wygląda amerykańska edycja imprezy.

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.11.2015, 11:52

Kościelne czy islamskie - jedno ścierwo razem ze starszymi braćmi w wierze.

09.11.2015, 13:26

Co za czasy ,pomieszanie z poplątaniem,na wszystko jest czas ,miejsce i pora.

08.11.2015, 11:20

Ekshibicjonistki,naturystki i inne dziwki zawsze sobie znajdą okazję by oficjalnie pokazywać swe wdzięki nawet za darmo.Pewnie to lubią.

05.11.2015, 11:35

A gdzie to Ciupasku ty widział takie jak te d#py w teledyskach. Bo ja nie widział. A jakby tak kiedyś takie d#py w teledyskach wystąpiły, bo komuś tam odbiło i je wpuścił. I ja to na swoje nieszczęście widział. Toby mi mój przyjacie zrobił psikus. l zwisał aż po grobowo deske

05.11.2015, 09:15

Inżynieria masowa, urabiania maluczkich. Przecież to zwykła ustawka. Taka sama jak lewackie bojówki sprowadzone z Niemiec, przez antypolską propagandę, opłacaną z naszych podatków. Jak spalona budka pod ambasadą. Jak nasza flaga wsadzana w psią kupę, przez błazna systemu. Jak czekoladowy łorzeł. Jak próba pozbawienia reprezentacji Polski w piłce nożnej Orzełka na piersi. To już było i miejmy nadzieję, że nie wróci więcej. Patafianom zostały jeszcze "gołe baby", lody całe szczęście się skończyły. Będzie normalnie...

05.11.2015, 09:07

kultura debili

05.11.2015, 02:42

To takie samo "wypada" jak "wypadła" Madonna 1 i 15 Sierpnia. I tak samo jak za jej produkcję, tak i tu zapłacimy wszyscy z budżetu.

04.11.2015, 22:10

Żeby wszyscy byli na tym etapie, dziękowałbym Bogu . Ty widać nie jesteś, a nick wybrałeś chyba dla śmiechu

04.11.2015, 18:09

a ty jesteś na etapie ''poczytaj mi mamo'' ?

04.11.2015, 18:06

Zostaję Patriotą ! :)

04.11.2015, 16:40

Prawdziwie patriotyczna , męska część widowni będzie stała na baczność.........

04.11.2015, 14:52

(prawie) gołe d#py tańczą w teledyskach, d#py śpiewają, d#py występują w reklamach, d#py sprzedają.... a teraz jeszcze czytają... co za czasy... d#pne jakieś... DRAMAT

04.11.2015, 12:29

A kto jest za to odpowiedzialny.. ? Powiem wam, SYJONIŚCI, którzy chcą poprzez taki "niby kulturalny" performer przewrócić świat do góry nogami, zresztą ku uciesze mas autochtonów-abderytów. Braki w edukacji coraz bardziej dają znać o sobie.. Ta działalność ma odwrócić uwagę od poważniejszych problemow - uchodźcy, małe zarobki, pogłębiająca się bieda i zubożenie, bezrobocie -, a wprowadzana jest za przyzwoleniem nierządów w których kluczowe wysokie miejsca zajmują żydzi. 2 SODOMA & GOMORĄ ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI, DEGRENGOLADA ....

04.11.2015, 12:01

normalnie Matoł !!!!

04.11.2015, 09:52

"paszteciarni" zabrakło miejsca we "wspaniałym stuleciu" ... to wyszła prowokować na ulicę. Ciekawe czy książki będą serwować z "języczkiem uwagi" czy z "akcentem"? Warto przypomnieć niektórym "blondynkom", że patriotyzm w przeszłości nie zawsze był li tylko pracą u podstaw i miłym obowiązkiem. To najczęściej była krwawa ofiara złożona bez uśmiechu na twarzy. Może, przydałby się kubeł zimnej wody na rozpalone lica, zanim ktoś z mniejszym poczuciem humoru, weźmie maszynkę do golenia w swoje ręce?

04.11.2015, 08:56

kościelne buraki się zaraz odezwa ze to nie kościelne i w ogóle nie chcecie oglądać to nie idźcie dajcie innym obejrzeć nie każdy jest pomylonym fanatykiem kościelnym jak wy buraki kościelne

04.11.2015, 00:20

A nasze krakowianki co się tak ociągają, trzeba wspierać propagowanie patriotyzmu;)

03.11.2015, 17:19

Do witia.... Zboczone kobiety wstydu nie maja.

03.11.2015, 14:41

Dla zboczeńców to raj, nie wstyd wam?!