Nagie wioślarki pozują do kalendarza! Sto procent naturalnego piękna [ZDJĘCIA]

Wioślarki z University of Warwick w Coventry już po raz czwarty pozowały w nagiej sesji do charytatywnego kalendarza. Zobaczcie zdjęcia pięknych, naturalnych sporstmenek!

Nagie wioślarki pozują do kalendarza! Sto procent naturalnego piękna [ZDJĘCIA]

Kalendarz, w którym znajdziemy nagie zdjęcia wioślarskiej reprezentacji kobiet z University of Wawrick w Coventry, powstał już po raz czwarty. Pomysł w zeszłym roku wzbudził spore kontrowersje w sieci. Jego celem jest szerzenie świadomości na temat własnego ciała. Cały dochód ze sprzedanych egzemplarzy ma zostać przekazany brytyjskiej fundacji walczącej z rakiem - Macmillan Cancer Support.

Ten artykuł należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.04.2016, 12:08

Brawo! Teraz kolej na Radne Gdańska!!!

20.04.2016, 08:01

a co tym dzieciom się stanie od obejrzenia nagiej kobiety? cycka nie widziały? wg ciebie lepiej jak oglądają wojne, zabójstwa, trupy? wrogów ojczyzny..?
PS budowa pań nie wskazuje na intensywne uprawianie sportu.. troszku fake, więc może wystarczyłoby nagie studentki..z wiosłami?

19.04.2016, 22:00

Na pewno są naturalne i to jest piękne

19.04.2016, 18:02

Masz rację, budowa ciała tych Pań zaprzecza temu jakoby uprawiały wioślarstwo, to po pierwsze.
Po drugie , trzeba mieć w sobie trochę samokrytyki bo nie każde "naturalne piękno" może być na pokaz.

19.04.2016, 16:24

Dexter się podniecił i nie wie co ma teraz z tym zrobić.

19.04.2016, 14:19

Pomysł dobry, tylko czy ktoś pomyślał, żeby tego dzieciaki nie oglądały, trzeba jakoś zabezpieczyć taką stronę.No i zboczki skorzystają.

06.01.2016, 13:35

Z braku laku dobry kalendarz. Pomysl dobry na utrzymanie i zabezpieczenie pracy klubu sportowego.

03.01.2016, 21:35

TROCHĘ DUŻO CIAŁA . TYM BARDZIEJ NIE DO KALENDARZA.
Zaimponowac można intelektem ni egołym tyłiem

27.12.2015, 22:52

Fajne pupcie

26.12.2015, 22:33

A mówi się, że Angielki są brzydkie. A tu przyjemnie uśmiechnięte ładne dziewczyny. Może figury nie modelek, ale do przytulenia - całkiem, całkiem.

26.12.2015, 16:08

Szynki duże ale mała zawartość mięsa a zbyt duża tłuszczu w stosunku do masy

22.12.2015, 19:53

Mój faworyt- nr. 5 !

22.12.2015, 19:51

nie ma jak dobry naped :D