18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Najgorętsza sesja tej zimy! Zobacz polską odpowiedź na kalendarz Pirelli! [ZDJĘCIA +18]

Kalendarz Inter Cars SA określany jest mianem polskiego odpowiednika słynnej sesji Pirelli. Piękne modelki pozują na tle stylowych samochodów. UWAGA: fotografie tylko dla dorosłych. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

red/mat. prasowe

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.01.2017, 20:23

Słabiutko. Nie mam zastrzeżeń do urody modelek, ale do charakteryzacji na lalunie. Do reklamy mlecznych toffi są ok, w temacie motoryzacja i oldtimery musi być rebel image, tattoo, wysokie buty, smar, olej i kurz.

14.12.2016, 12:32

Tytuł powinien brzmieć „Disco-Polska wersja kalendarza Pirelli”. Taniość i wulgarność zamiast klasy. Szkoda komentować.

07.12.2016, 02:20

c.d.
Przeglądając dzisiejsze prace, młodych fotografów, nie można nie mieć takiego właśnie skojarzenia, że zależy im wyłącznie na wyuzdaniu, a szkoda, bo kobieta jest najpiękniejszym "Obiektem" do fotografowania, lecz mało kto potrafi ją dziś poprawnie sfotografować, co wielce smuci... Tak więc, wy, którzy pokupowaliście sobie cyfrówki i mniemacie, że one zrobią za was całą robotę, bo przecież jeśli napstrykacie tysiące ujęć, to może kilka uda się wam wybrać, co wstydu wam nie przyniosą. I może tak być. Lecz problem w tym, że te ujęcia, które bez wstydu będziecie mogli pokazać innym, będą waszą zmorą, gdyż nie będziecie kompletnie wiedzieli dlaczego wam wyszły, bo będą ułamkiem masówki jaką wykonaliście. Co więc powinniście uczynić, aby wyszło wam to, co zamierzacie, bez tysięcy prób? Zacznijcie uczyć się człowieka, kim on jest, jakie ma przeznaczenia i do czego został stworzony, a gdy dojdziecie już do poznania prawdy o człowieku, sztuka stanie przed wami otwarta i będziecie mogli ją skosztować i cieszyć się jej darami. Powodzenia wam życzę.

07.12.2016, 02:17

Do poniższych osobników, co opinie swe wypocili. To, że kalendarz jest mało artystyczny, to nie mam wątpliwości, lecz wasze opnie pozbawione są prawdy, gdyż bazują wyłącznie na głupocie i chamstwie. Dziewczyny są ładne, jak zresztą wiele innych i trudno im zarzucić brak urody. Natomiast braki w kompozycji są poważne. Mnie jednak martwi co innego. Mianowicie to, że większość z was oczekiwała ostrej golizny, a przecież w akcie kobiecym nie ostra golizna jest najważniejsza, lecz tajemnicze jej przedstawienie i to nigdy w pełnej krasie, bo jeśli w pełnej, to już nie jest akt artystyczny, lecz rozkładówka rodem z Playboya, albo innych o wiele gorszych i pozbawionych smaku tytułów. Czy kobieta musi być wciąż obnażana w pełnym świetle? Czy nie można jej piękna pokazać w sposób subtelny? Czy musi być pokazywana w sposób wyuzdany i nie mający nic wspólnego z artyzmem?

06.12.2016, 14:40

TANDETA

05.12.2016, 08:17

A, zapomniałem jeszcze o rozchylonych jak u krowy wargach...

05.12.2016, 08:14

O rany, jakie to nudne. Znowu jakieś powiginane pindy po wizycie u wizażysty, stylisty i masażysty, które nie są nawet ładne a pokazują tylko to, że na górze i na dole mają coś okrągłego...
+8, dobre.

02.12.2016, 21:43

To miało być+8

02.12.2016, 20:03

Nie wiem po co te +18 skoro nawet sutka nie widać...

02.12.2016, 19:16

ale h..... d....!!!!