Najlepsza pizza w Warszawie. Wybraliście najsmaczniejszą pizzerię w mieście [RANKING]

Sonia Tulczyńska

Najlepsza pizza w Warszawie. Tym razem, zaraz po rankingu burgerowni i "chińczyków", dzięki wam stworzyliśmy ranking na najlepszą pizzę w Warszawie. Przez kilka dni mogliście głosować na swoją ukochaną pizzerię w Warszawie! Zobaczcie, które miejscówki uznaliście za najlepsze - wyniki w galerii zdjęć.

Najpierw czekaliśmy na wasze propozycje, jeśli chodzi o najlepsze pizzerie w Warszawie. Zgłosiliście ponad 300 propozycji! Wybraliśmy te, które się nie powtarzały i łącznie do wyboru mieliście prawie 80 warszawskich pizzerii. Wyniki ustanowiły ranking najlepszych pizzerii w Warszawie.

W sumie oddaliście prawie siedem tysięcy głosów! Za każdy z nich ogromnie dziękujemy, a przez wasze sugestie mogliśmy stworzyć tę listę najlepszych pizzerii w Warszawie.

 facebook.com/beefnroll.burgers/

Najlepsze burgery w Warszawie. Razem z czytelnikami wybraliś...

 pixabay.com

Najlepszy "chińczyk" w Warszawie. Razem z czytelnikami wybra...

 FOT. SZYMON STARNAWSKI / POLSKA PRESS

Najlepsze sushi w Warszawie. Razem z czytelnikami wybraliśmy...

 BRUNO FIDRYCH / POLSKAPRESSE

Najlepszy kebab w Warszawie. Te miejsca są według was najlep...

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.01.2019, 09:57

Polecam też wybrać się do restauracji Szkutnia - pizza dosłownie nie z tej ziemi :)

30.11.2018, 18:31

Dobra pizza w dostawie to zdecydowanie Złota 65 z jednym ale ...XXL jest bardzo duża, ale zdecydowanie smaczniejsze są pizzy na cienkim cieście w rozmiarze S,M. Jeżeli chodzi o restauracje to dobrze karmią w Sypkiej Mące i w Tutti Santi.

05.10.2018, 08:43

U

03.10.2018, 15:02

Jest taka pizzeria jak Maxi Pizza, sieciówka ale w przeciwieństwie do ogólnego trendu sieciowych pizzerii u nich dbają o jakość składników. To się i widzi i czuje w zapachu i smaku, że szynka czy ser są tutaj lepszego gatunku. Co do konkretnych pizzy to na pewno Prosciutto z szynką parmeńską jest w moim topie ;>

26.09.2018, 12:21

Oliwa i Papryka?? Tak, tak i jeszcze raz tak! Pizza sztos

12.09.2018, 12:21

Mi najbardziej smakowało w restauracji Szkutnia. Mają świetną pizzę, makarony i wiele innych dań. Polecam się tam wybrać jak chcecie dobrze zjeść :)

05.09.2018, 21:45

Każda pizzeria musi mieć odbiór sanepidu, warto o tym pomyśleć gdzie się je.
O tym jak przejść odbiór można poczytać na https://wspomagamy.pl/sanepid-haccp-dla-pizzerii/

20.08.2018, 12:22

Widzę, że nie tylko ja chodzę do Oliwy i Papryki :) I jest tego powód, bo pizzę mają znakomitą!

03.08.2018, 15:38

W CH Tesco na Gocławiu masz Maxi Pizzę, ich bym podpowiadał. Robią dostawę i to faktycznie dość szybką. Z różnych pizzerii w okolicy korzystałem i różnie bywało a maxi cały czas tak samo szybko dojeżdża z ciepłym pachnącym jeszcze piecem ciastem. :)

31.07.2018, 10:11

Też lubię to miejsce nie bywam tam często, bo mało jem na mieście ale jak już to właśnie tam :) Najbardziej lubię tam przystawki i pizzę, ciasto jest mistrzowskie, mało gdzie jadłam taką pyszną ;)

19.07.2018, 12:41

Ja kocham pizze w Oliwie i Papryce!!! Jest na prawdę mega, co prawda jest tam dużo ludzi, ale to też świadczy o tym, że jest dobre jedzonko ;). Spory wybór, a miejsce klimatyczne ;)

15.07.2018, 12:22

Smaczne miejsce! Byłem ostatnio przejazdem w Warszawie i tam wylądowałem. Fajna zabawa z tymi stolikami :D

10.07.2018, 13:19

Zdecydowanie najlepsza pizza jest w Oliwie i Papryce jeśli chodzi o Stolicę. Duży wybór, fajne kompozycje smakowe, na prawdę warto! :D Pycha!

05.07.2018, 16:03

najczęściej pizze zamawiam z vilano. W lokalu to może byłam ze 2 razy max a tak to do biura z dziewczynami przez roomservice zamawiamy. czasem tak nam się jeść zechce że nie ma zmiłuj i zawsze jak pada pytanie to jest "może pizze.

05.07.2018, 10:12

Też moją ulubioną jest Salame Napoli! Pyszne miejsce, fajna obsługa, jest tak swojsko XDD

03.07.2018, 10:10

Zdecydowanie! Kocham ich pizzę w szczególności Salame Napoli i ich firmową Oliwa i Papryka! Dobre miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi, przy dobrym jedzeniu!

27.06.2018, 08:50

według mnie najlepsza pizza jest w restauracji Oliwa i Papryka na Dzielnej 72, zdecydowanie zabrakło jej w tym spisie ;)

30.05.2018, 15:01

Byłam ostatnio z chłopakiem w Czyli Żurawia 45 CZŻ+ i na pewno wrócimy tam nie jeden raz. Pizza przepyszna i spodobały mi się te nowinki w postaci stołów interaktywnych, dodatkowo dostaliśmy zniżkę studencką :D

29.05.2018, 13:44

Za każdym razem jak jestem w Warszawie to zaglądam do Oliwy i Papryki, zdecydowanie jednak z moich ulubionych włoskich restauracji ;)

25.05.2018, 09:59

ile tu miłośników Oliwy i Papryki!

03.05.2018, 00:03

Ja też jestem miłośniczką Oliwy i Papryki. Zawsze gdy jestem w Warszawie nie mogę powstrzymać się od dużej Parmy z dodatkiem rukoli :) Wtedy o diecie nie ma mowy.

29.04.2018, 20:44

Jak mam wyjsc na pizze, to zazwyczaj do Oliwy i Papryki chodze ze znajomymi. Ta pizza jest inna od tych wszystkich spotykanych w sieciowkach. polecam

27.04.2018, 08:21

W złotej 65 faktycznie cudowne ciasto i farsz jest przepyszny. Cały czas u nich zamawiam :p

24.04.2018, 11:10

Ja mam swoją ulubioną pizzę w Warszawie, to Złota 65, to najlepsza pizza jaką jadłem w życiu, naprawdę jest idealna, dobrze wypieczona na średnim cieście, sera nie jest ani za dużo ani za mało, tylko w sam raz, polecam wszystkim, jak ktoś raz spróbuje to innej już nie chce jeść!

02.04.2018, 14:40

Czyli Żurawia 45! Moim zdaniem tak właśnie powinna smakowac pizza. Widać, że właściciel kucharze wiedzą co robią, bo za każdym razem pizza jest pyszna. Do tego fajna zabawa z dotykowym stołem, gdzie można samodzielnie dobrać sobie składniki.