(© archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa II etap plebiscytu Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski. Kapituła dopuściła do głosowania wszystkie stacje zgłoszone, czyli 65 obiektów. Głosowanie trwa do 21 lutego. Zakończenie konkursu 11 marca na Stacji Narciarskiej Hawrań w Jurgowie. Patronat honorowy nad plebiscytem sprawuje marszałek Marek Sowa. Mamy pierwsze głosy SMS-owe. W kategorii duże stacje narciarskie prowadzą spytkowicki Beskid i Ski Park Magura.

Ważne, że teraz głosujemy tylko na stacje dopuszczone przez kapitułę do II etapu, a zgłoszone w trzech kategoriach: duże stacje narciarskie; małe stacje narciarskie; pojedyncze wyciągi. Głosujemy albo na kuponach, albo przez wysłanie SMS. Na SMS czekamy do 21 lutego do godz. 12, a na kupony - do 26 lutego do godz. 12, pod adresem "Polska Gazeta Krakowska": al. Pokoju 3, 31-548 Kraków. Głosowanie drogą SMS w plebiscycie odbywa się poprzez zakup e-wydania. Zakup e-wydania gazety można dokonać poprzez wysłanie SMS na nr 7255 (koszt wysłania SMS-a 2 zł netto/2,46 zł z VAT) o treści STACJAD.X, STACJAM.X, STACJAW.X, gdzie X oznacza numer kandydata, na którego oddajemy głos w plebiscycie.


28 lutego kapituła zweryfikuje nadesłane głosy i wskaże zwycięzców plebiscytu w poszczególnych kategoriach.
11 marca spotykamy się w Jurgowie.
Regulamin i szczegółowa instrukcja głosowania TUTAJ!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!