18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Najlepsze puby w Warszawie. Podpowiadamy, gdzie iść ze znajomymi! [PRZEGLĄD]

st/Justyna Koszewska

W stolicy jest coraz więcej miejsc, których wizytówką są niszowe trunki z regionalnych browarów, nieodstępne w zwykłych sklepach. Zobaczcie, najpopularniejsze i - według nas - najlepsze puby w Warszawie, gdzie spróbujecie napojów z całego świata! Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.
 Fot. www.facebook.com/CudaNaKijuMultitapBar

Najlepsze puby w Warszawie. Jeśli szukacie fajnych pubów w Warszawie i zastanawiacie się gdzie iść na piwo w centrum miasta - ta lista jest stworzona z myślą o Was. W jednym miejscu zebraliśmy ciekawe warszawskie puby, w których możecie skosztować trunków z całego świata i to w bardzo przyjemnej atmosferze. Zestawienie ciekawych miejsc wraz z informacjami o cenach i adresami znajdziesz tutaj:

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.03.2019, 22:12

My czasem lubimy wybrać się w jakieś eleganckie miejsce :) Najczęściej do Pańskiej 85, fajna kuchnia i miła obsługa.

31.01.2019, 20:36

Ja mam kilka swoich ulubionych miejsc, Na pewno muszą mieć w pubie perełkę, bo bez tego nie ma co zaglądać

20.12.2018, 15:55

8

09.12.2018, 20:26

A jakieś ciekawe miejsce na sobotę żeby zjeść wypić i potańczyć ??

05.12.2018, 11:50

kurła ile tutaj krypotoreklam pianki i bubbles - wysilcie się trochę bardziej jak chcecie cokolwiek zareklamować, bo nie można tego czytac

01.12.2018, 18:35

Roots bar! Najlepsza obsługa w całym mieście i najciekawsze drinki!

17.11.2018, 19:36

W

06.09.2018, 12:14

Często chodziliśmy po pubach itd... teraz zachodzimy tyko do Bubbles. Lubię wypić dobre winko albo szampana, a w Bubbles to się naprawdę opłaca bo nie drogo a i pyszne jedzenie. Teraz byliśmy na promocji happy hours i za 30 zł wypiliśmy dość bo można bez ograniczeń. Przy tym zjedliśmy pyszny posiłek i zadowoleni wyszliśmy, jak zawsze z resztą.

31.07.2018, 11:12

Też nam się właśnie zdarza właśnie w Oliwie i Papryce popiwkować do tego weźmiemy zawsze jakąś przekąskę, dobrą pizzę bądź jakieś przystawki i jest super!

05.07.2018, 11:17

Lubię posiedzieć przy piwku ale równocześnie coś zjeść a zwykłe puby czy kluby nie mają często tego w ofercie. Najczęściej chodzę do Oliwy i Papryki na pizzę i piwo, siedzimy pogadamy, pojemy ;)

22.06.2018, 10:48

Może nie pub, ale fajne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi i napicia się dobrego drinka jest w restauracji Akademia na Mokotowie;) Szczerze polecam to miejsce

04.06.2018, 10:15

Nie za często pije piwo ale jak już wybieramy się w większym gronie z moimi znajomymi piwoszami to najczęściej wybieramy Piankę ;) Tyskie Gronie 14-dniowe mają rewelacyjne!

24.05.2018, 13:22

Najczęściej chodzimy tak w 4 albo wiecej osób i ostatnim naszym hitem w centrum jest bar Bubbles. Pokochałam połączenie soku pomarańczowego i szampana a z jedzenie też zawsze bylismy zadowoleni :) teraz jesteśmy tam co tydzień

23.05.2018, 08:30

Czasem z przyjaciółmi mamy dość niszowych trunków.... czasem mamy dość zwykłego piwa, więc wolimy napić się czegoś zupełnie innego. Świetnym pomysłem w takim okolicznościach jest dla nas lampka dobrego wina lub szampana. Szampana przede wszystkim. W Śródmieściu jest dobry bar Bubbles, który serwuje szampany prosto z Francji. Świetna alternatywa.

28.03.2018, 23:05

Ja często ostatnio zaglądam do setki. Nowe miejsce a już skradło moje imprezowe serce.

07.01.2018, 19:06

Ze znajomymi bardzo często chodzimy ostatnio do Czyli Żurawia 45, bo nie dość, że można napić się tam bardzo smacznego piwa z browaru Amber, czy wypić autorskiego drinka, to mają przepyszną włoską pizzę, koło której nie da się przejść obojętnie. Zamówienia składa się na dotykowych stolikach, co jest mega wygodne.

21.12.2017, 21:19

A ja tam wolę się przejść do jakiejś lepszej knajpy, tez z klimatem :) Ostatnio wpadłam na restaurację Romantyczną i nie dość, że klimacik jest, to jedzenie pycha!

04.12.2017, 11:59

Też lubię Piankę. Plusa mają nie tylko za świeże piwo z tanka, ale i za genialne jedzenie. Raz się wejdzie i wraca się tam już zawsze ;)

30.10.2017, 08:15

Ja najlepiej czuję się w Piance. Genialny lokal!

13.10.2017, 10:11

Ja dość czesto z kolegami wpadam do Domu Kresowego na piwko regionalne!Polecam spróbować panowie i panie!

29.09.2017, 23:01

A ja bym chciał wiedzieć gdzie na tanią perełkę - bo to moje ulubione piwo

16.09.2017, 23:44

A co z najlepszym multitapem w miescie czyli Jabeerwocky?

21.08.2017, 21:17

Pomocy wpis dla studenta, na pewno sprawdzę te miejsca.
Mi natomiast bardzo podobało się ostatnio w miejscu przez kogoś już nawet tu wspominanym - restauracja Pianka. Gdyż proponowane dania przygotowane przez kucharz były po prostu pyszne. Burger z grillowanym kurczakiem smakował wszystkim znajomym. Bardzo, bardzo fajna miejsce. Obsługa kelnerska bez zastrzeżeń.
A z propozycji z wpisu na pewno skorzystam przy kolejnym wypadzie.

23.07.2017, 12:42

Tak jak tebek polecam Bubbles. Dopiero tydzień temu miałam okazję pojawić się w Bubbles. W środku, klimatycznie. Ceny są ok. Polecam pierś perliczki, pycha, pierwszy raz jadłam oraz ostrygi. Ludzi było bardzo dużo, praktycznie 3/4 miejsc zajęte, od biznesmenów po studentów.

08.06.2017, 11:21