Najlepszy serwis samochodowy w Polsce jest w Warszawie

Badania przeprowadzone przez International Service Check wyłoniły najlepsze serwisy samochodowe w Polsce. Najlepszym z najlepszych okazał się warszawski Feu Vert.
 Polskapresse

Badania przeprowadzone przez International Service Check pokazały, w których warsztatach samochodowych możemy liczyć na najlepszą obsługę. Na podium stanęły: warszawski Feu Vert, olsztyński Premio oraz Service Master z Katowic.

Po badaniach w polskich i zagranicznych salonach samochodowych (International Service Check, marzec-kwiecień 2011) przyszedł czas na pomiar jakości obsługi w sieciach warsztatów samochodowych. Klienci testowi odwiedzili zarówno te punkty, w których wszystkie warsztaty należały do jednego właściciela, jak i prywatne serwisy zrzeszone w jednej sieci.

W sumie badaniem objęto 15 sieci, tj.: AD Serwis, Auto Crew, Auto PRIMO, Bosch Service, Euro Warsztat, EuroMaster, Feu Vert, Leader Service, Norauto, OK. Serwis, Perfect Service, PointS, Premio, QService, Service Master. Badania trwały od 18 kwietnia do 20 maja 2011 roku. W każdej placówce oceniano przede wszystkim jakość obsługi klienta (zarówno telefoniczną, jak i bezpośrednią) oraz wiedzę personelu. Zwracano też uwagę na czystość i porządek panujące na terenie warsztatów.

Wizyty testowe przeprowadzono w 45 punktach na terenie całej Polski - po 3 badania dla każdej z sieci. Adresy odwiedzanych punktów zostały losowo wybrane z list warsztatów dostępnych na stronach internetowych poszczególnych sieci.

Czytaj także: Skutki burzy w Warszawie: zalane ulice, jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Cały artykuł na ten temat przeczytasz na Motofakty.pl.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

15.01.2014, 15:15

ja odwiedzam często http://www.green-car.com.pl/ i nie mogę narzekać na jakość usług:)

23.10.2013, 21:13

Ja mogę wszystkim polecić warsztat, do którego jeżdzę od lat!
http://bekamar.com.pl/cennik - proszę sobie zobaczyć ceny + dodać jakość:)

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane