Najpiękniejsza choinka Naszego Miasta wybrana! Zobacz zdjęcia

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta. Znajdźcie wśród licznych zdjęć świąteczne drzewko ze swojej miejscowości oraz zobaczcie, która choinka zdobyła tytuł najpiękniejszej.

Na początku grudnia ogłosiliśmy plebiscyt na najpiękniejszą miejską choinkę Naszego Miasta.
Codziennie mogliście oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 1 głos za pomocą aplikacji Facebook (ten głos liczony był aż pięciokrotnie).

Kliknij tutaj: Zobacz najpiękniejszą choinkę Naszego Miasta!!

Etap głosowania trwał do 6 stycznia. Dzień później dowiedzieliśmy się, która choinka była najwspanialsza w te święta!

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.01.2015, 12:39

ogarnia ktoś tą stronę? straszny tu chaos......

14.01.2015, 16:55

zajebista jest choinka w mieśćie jasło przyjedzcie tam polecam!!!!!!

14.01.2015, 16:47

you you you głosuje na tom choinkeeeeee;0

14.01.2015, 10:19

Dlaczego zlikwidowaliście kamerkę? Nie wierzę, że miasta nie stać. O wiele mniejsze miejscowości mają, a Wy?
Chyb wstyd.

05.01.2015, 21:30

Najpiękniejsze choinki są w Katowicach na rynku oraz obok Galerii Katowickiej tylko ktoś celowo ich nie sfotografował??

05.01.2015, 13:36

Głosujcie na Warszawę!!!

05.01.2015, 00:41

Gościu syfem,patologią i porażką największą jaką mogli zrobić twoi rodzice jesteś ty a nie Łódź

03.01.2015, 19:32

łódź to porażka , syf - brud - patologia

02.01.2015, 18:19

Rydułtowy nie ma :(

31.12.2014, 14:38

Dlaczego Tu nie ma choinki z Antykwariatu w Kielcach??

30.12.2014, 21:16

W Będzinie niech pokażą "choinkę" na Placu 3 Maja, którą przedszkolaki ubierały! Wstyd dla organizatorów że takie straszydło dali dzieciom do przystrojenia!!! Mało tego moje dziecko - i nie tylko ono- wróciło w bucikach brudnych po kostki w psich kupach!!!! Nie można było tego placu przygotować???!!!!

29.12.2014, 15:47

http://patriotyzmekonomiczny.pl/2012/05/kibicuje-polskiej-gospodarce-kupuje-polskie-piwa/

26.12.2014, 09:36

...najładniejsze choinki są..... rosną w lasach, tam gdzie ich miejsce ...


Popieram!!!!

23.12.2014, 21:40

Odwołanie podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Zbigniewa Klepackiego to przyznanie się do porażki, jeśli chodzi o kolej. Nie odwołuje się przecież wiceministra, który się sprawdza. a Choinka to tylko zaćmienie

23.12.2014, 21:03

Dlaczego nie ma konińskiej choinki na Placu Wolności? Będę wdzięczny, jesli mi ktoś odpowie..

23.12.2014, 16:29

Ojej jakie śliczne choineczki ! U mnie (mieszkam na wsi) nie ma takich. Jest jedna, ale nawet nie warto wstawiać tutaj jej zdjęcia... Zaraz na którąś zagłosuję ! :)
Jak jest z sylwestrem w Szczecinie? Nie wiem czy jechać do miasta, czy zrobić imprezę ze znajomymi u nas. Co prawda zamówiliśmy już fajerwerki: /www.fajerwerkiopole.pl więc pewnie zostaniemy tutaj.

23.12.2014, 11:17

Zdecydowanie Chorzów!!! Ta choinka w Chorzowie, wszystkie inne, bije na głowę :)

23.12.2014, 10:03

najładniejsze choinki są..... rosną w lasach, tam gdzie ich miejsce

22.12.2014, 19:06

Najładniejsze choinki są w Chorzowie.

22.12.2014, 18:10

Powie mi ktoś dokładnie w jaki sposób wysłać zdjęcie na konkurs? ;)

22.12.2014, 16:59

Sponsor w Twardogórze utrącony, to i Samulscy o Twardogórze nic. Zero. Ładnie to tak???

22.12.2014, 10:39

Dajcie ludzie do licha spokój z tymi choinkami. To bezsens. Chcecie choinki to postawcie sobie w domu za swoje pieniążki. Ja chcę aby z budżetu pieniądze w tym naszym biednym kraju szły na konkretne sprawy a nie chwilowe świecidełka. To po pierwsze. Po drugie to mega nie ekologiczne wycinać drzewko z lasu. Niech sobie rośnie na zdrowie, naszego i kolejnych pokoleń.

21.12.2014, 22:53

Przykro mówić, a może pisać, przyszła nowa władza na którą zresztą głosowałem i od razu zawód - piękne święta, a w Sieradzu skromnie powiem wprost mizeria.
Cóż urząd miasta jeszcze płacze po walczaku, czy może nowy prezydent skąpi kasy.

21.12.2014, 22:52

Przykro mówić, a może pisać, przyszła nowa władza na którą zresztą głosowałem i od razu zawód - piękne święta, a w Sieradzu skromnie powiem wprost mizeria.
Cóż urząd miasta jeszcze płacze po walczaku, czy może nowy prezydent skąpi kasy.

21.12.2014, 22:00

Nieczytelny napis "Wesołych Świąt", nędznie oświetlona choinka, kilkanaście konturów oświetlonych choinek na Dąbrowskiego i Sobieskiego. To żałosny" wystrój świąteczno - noworoczny miasta RUMIA! W s t y d , totalna masakra! Andrzej Skucha